شناسه : 37637558
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:


احمد ‌ترحمی بهابادی گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به گزارش یزدرسا، احمد ‌ترحمی بهابادی شب گذشته در نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه در شرایط کنونی مشارکت حداکثری در انتخابات مهم است، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری برای حفظ امنیت، آبروی نظام و ایران اسلامی وظیفه داریم در انتخابات مشارکت پرشوری داشته باشیم و تلاش دست‌اندرکاران این پروسه باید جلب حضور حداکثری شهروندان در این عرصه باشد.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور عنوان کرد: مسیر هر تغییر و توسعه‌ای از طریق حضور در پای صندوق‌های رای اتفاق می‌افتد، بنابراین تلاش ‌همه دست اندرکاران باید جلب مشارکت حداکثری مردم باشد.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: جلسات ‌ستاد انتخابات استان از چند ماه قبل به صورت منظم و هفتگی در حال برگزاری است و برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانون‌مند و با حضور حداکثری مردم در استان آمادگی کامل وجود دارد.

ترحمی با اشاره به رصد فضای انتخابات در استان افزود: لازم است در زمان تبلیغات فعالیت‌های انتخاباتی همه نامزدها رصد شود و چنانچه تخلفی هم مشاهده شد طبق قانون با آن برخورد شود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد گفت: شهرستان یزد با استقرار بیش از نیمی از شعبه‌های اخذ رای در آن، وظیفه سنگینی در برگزاری انتخابات پیش رو دارد که تمام تمهیدات و امکانات لازم در این زمینه از سوی فرمانداری اندیشیده شده است.

وی با تاکید بر اینکه نباید هیچ رانت اطلاعاتی ویژه‌ای برای داوطلب یا جریان سیاسی خاصی در زمان تبلیغات تا روز برگزاری انتخابات و پایان روند رای گیری و شمارش آرا در استان به وجود آید گفت: سیاست راهبردی وزارت کشور در برگزاری انتخابات، برگزاری سالم، قانونمند و حضور حداکثری مردم در شعبه‌های اخذ رأی است.‌

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :