شناسه : 36644420
وزیر دادگستری:


وزیر دادگستری گفت: نتیجه این شد اهم مشکلات که دولت باید اقدام کند این ها را استاندار محترم جمع بندی کند به زودی به ما بدهند و ما هم پیگیری کنیم و در جلسات بعدی بیاییم نتیجه اقدامات را گزارش کنیم.

سید علیرضا آوایی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در حاشیه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد گفت: این جلسه برای من بسیار نشاط آور بود و زحماتی که انجام شده بود و کارهای بزرگی که صورت گرفته بود حاکی از سخت کوشی مردم، نظام، دولت و بخش خصوصی است.

وی افزود: گزارشی که در رابطه با بحث گردشگری داده شد گزارش بسیار عالی و امیدوارکننده ای بود، همچنین گزارشی که در رابطه با بحث کشاورزی داده شد و رفت و آمدی که صورت گرفته بود با توجه به اقلیم استان یزد برای خود من خیلی جالب بود.

وزیر دادگستری اظهار داشت: در کنار این ها دوستان مسائل و مشکلاتی هم داشتند که قرار شد این مسائل و مشکلات آن بخشی که در استان قابل حل است را مسئولین اجرایی استان پیگیری کنند یک بخش هاییش را هم ما باید در هیئت دولت مطرح کنیم.

آوایی ادامه داد: نتیجه این شد که اهم این موارد را در رابطه با بعضی از بنگاه هایی که با مشکلاتی مواجهه شدند و دولت باید اقدام کند این ها را استاندار محترم جمع بندی کند به زودی به ما بدهند و ما هم پیگیری کنیم و در جلسات بعدی بیاییم نتیجه اقدامات را گزارش کنیم.

وی تأکید کرد: بخش خصوصی در استان را با وجود مشکلاتی که وجود دارد بسیار باانگیزه دیدم و افق های بسیار روشنی برای خودشان روشن کرده اند و کارشان هم ثمربخش بوده و از نظر تولید وضعیت مطلوبی دارند.

وزیر دادگستری گفت: فکر می کنم این جلسات و جلسات مشابه می تواند حرکتی که استان در رابطه با تولید و اشتغال دارد پرشتاب تر کند و ما هم برای رفع موانعی که می تواند به سرعت بیشتر کارها کمک کند، در کنار دوستان قرار بگیریم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :