شناسه : 36636418
دهیار دهشیر:


دهیار دهشیر گفت: در دهشیر مشکلاتی نظیر اشتغال و فقدان زیرساخت های لازم برای رونق اشتغال وجود دارد که مردم آن را ناشی از کم‌لطفی مسئولان شهرستان تفت می‌دانند.

دهیار دهشیر در مصاحبه  با خبرنگار یزد رسا، در خصوص علت نارضایتی مردم این منطقه و درخواست آنان برای انتزاع از شهرستان تفت و الحاق به شهرستان ابرکوه گفت: در دهشیر مشکلاتی نظیر اشتغال و فقدان زیرساخت های لازم برای رونق اشتغال وجود دارد که مردم آن را ناشی از کم‌لطفی مسئولان شهرستان تفت می‌دانند.

وی افزود: برای نمونه پروژه‌های فراوانی در عرصه دامپروری و صنعت تعریف شده اما اقدام خاصی برای به فعلیت رساندن آنها انجام نشده و این در وضعیت کنونی که شعار حمایت از تولید می‌دهیم، برای مردم قابل قبول نیست.
 
مقداد همتی ادامه داد: مشکلات دیگری هم در زمینه آب و برق وجود دارد که به نظر بنده با همت مسئولان قابل حل است.
 
وی خاطرنشان کرد: عمده ناراحتی مردم این است که در دهشیر علیرغم فاصله نه چندان زیاد با مرکز استان، هیچ صنعت و فعالیت قابل قبولی وجود ندارد و بوروکراسی سنگین و پیچ و خم‌های اداری مزید بر علت شده است.
 
به اذعان همتی، دهشیر مشکل افت ولتاژ برق دارد که موجب وارد آمدن خسارت‌‌ به وسایل برقی مردم شده ؛ هرچند برای حل مشکل برق وعده‌هایی داده شده است. 
 
دهیار دهشیر در پایان تصریح کرد: یکی دیگر از مشکلات موجود طولانی شدن روند تکمیل درمانگاه و نیازهای جانبی آن است به طوری که قرار بوده در طول یک سال ساختمان مناسبی ساخته شود اما علیرغم گذشت نزدیک به سه سال، اقدام خاصی انجام نشده است.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :