شناسه : 37230067
نماینده تفت و میبد در مجلس:


نماینده تفت و میبد در نشست شورای اداری استان یزد بیان داشت: حدود 300 روستای یزد نیاز به آب دارند که امروز عملیات آبرسانی به این روستاها شروع شد و امیدواریم طی سه سال به نتیجه برسد و مردم به روستاها بازگردند.

به گزارش یزدرسا، نماینده تفت و میبد در نشست شورای اداری استان یزد بیان داشت: ما با مانعی بزرگ در روابط خارجی مواجه شدیم. قبل از برجام ذیل فصل منشور ملل متحد قرار گرفتیم و انواع فشارها را بر ما وارد کردند و همه هم ملزم به رعایت تحریم ها بودند، اما با برجام فضا برگشت. اکنون ایران در انزوا نیست و فقط آمریکا فشار می آورد؛ الان بین اروپا و آمریکا مشکل وجود دارد.

کمال دهقانی گفت: مقاومت مردم، هدایت رهبر انقلاب و جانفشانی نیروهای مسلح در کنار دیپلماسی و قدرت اجرایی موجب پیروزی مردم خواهد شد.

وی با اشاره به مشکل کم آبی در یزد بیان داشت: 95 درصد آب آشامیدنی یزد از شیرکوه تامین می شود اما متاسفانه در طول دهه های گذشته در گوشه گوشه شیرکوه معدن ایجاد شده است.

دهقانی به مشکل مهاجرت نخبگان یزدی اشاره کرد و گفت: نیروهای تحصیلکرده یزد در استان نمی مانند چون امکاناتی نیست. لذا رئیس جمهور طوری برنامه ریزی کنند تا صنایع هایتک هم در استان یزد ایجاد شود.

وی بیان داشت: در شهرستان میبد یک پروژه مشارکتی در دولت یازدهم با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان با همکاری وزارت راه و نیرو و یک سرمایه گذار بخش خصوصی انجام شد.

وی آبرسانی به روستاهای تفت را هدیه روحانی به مردم تفت توصیف کرد و گفت: حدود 300 روستای یزد نیاز به آب دارند که امروز عملیات آبرسانی به این روستاها شروع شد و امیدواریم طی سه سال به نتیجه برسد و مردم به روستاها بازگردند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :