شناسه : 36542020
امام جمعه مهریز:


امام جمعه مهریز گفت: مقاومت‌، اصلی‌ترین راهبرد حفظ استقلال و فعالیت در عرصه بین‌الملل است و ایران، لبنان و یمن از این راهبرد به درستی استفاده کرده‌اند.

به گزارش یزدرسا، حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه مهریز با بیان اینکه دولت آمریکا در مقابل ملت ایران عقب نشینی کردهبیان داشت: تنها راه رهایی از سلطه و رسیدن به پیشرفت و توسعه، پایداری، مقاومت و خودباوری است.
 
وی افزود: مقاومت‌، اصلی‌ترین راهبرد حفظ استقلال و فعالیت در عرصه بین‌الملل است و ایران، لبنان و یمن از این راهبرد به درستی استفاده کرده‌اند و به پیشرفت‌هایی نیز رسیده‌اند که نمونه باز آن، موشک‌های حزب‌الله است که به سمت صهیونیست‌ها شلیک می‌شود.
 
محی‌الدینی در ادامه با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت: روز قدس امسال متفاوت از سال‌های گذشته در حمایت جدی از مردم مظلوم فلسطین برگزار می‌شود و نقطه عطفی در تحولات آینده پیش روی مردم فلسطین است.
 
امام جمعه مهریز با گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادی خرمشهر گفت: فتح خرمشهر سند ایستادگی ملت ایران و یکی از جلوه‌های نصرت الهی و از زیباترین روزهای تاریخ انقلاب است.
 
وی در پایان با اشاره به جنگ اقتصادی که کشور با آن درگیر است، اذعان داشت: مجلس شورای اسلامی باید با تصویب قوانین بازدارنده، مانع افزایش قیمت‌ها شوند و مسیر استفاده سودجویان را ببندند.
 
انتهای پیام/
 
 آدرس کوتاه :