شناسه : 37629761
مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان یزد:

ملاقات مردمی مسئولان ارشد قضایی استان یزد با بیش از 6 هزار نفر در سال 98


حسین عباس زاده گفت: مدیران ارشد قضایی استان یزد در سال جاری، با 6 هزار و 700 نفر از مراجعین به دادگستری ملاقات چهره به چهره چهره داشتند و ضمن استماع درخواست های مردم، دستورات مقتضی در چارچوب قانون را صادر کردند.

به گزارش یزدرسا، حسین عباس زاده با بیان اینکه مسئولان ارشد قضایی استان یزد با بیش از 6 هزار نفر در سال 98 دیدار و دستورات مقتضی در چارچوب قانون را صادر کرده اند، بیان داشت: این تعداد ملاقات در 8 ماه نخست سال جاری انجام شده است که بخش اعظم آن در دادگستری کل استان توسط رئیس کل دادگستری، قائم مقام رئیس کل و معاون قضایی انجام گرفته است و بخش دیگری نیز توسط رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب یزد و دادستان مرکز استان صورت گرفته است.

حسین عباس زاده رویکرد ریاست کل دادگستری در دوره مدیریت جدید را اهتمام به رسیدگی به درخواست های مردمی ذکر کرد و افزود: در برنامه بازرسی از حوزه های قضایی، رئیس کل دادگستری یکی از اولویت های کاری خود در دادگستری های شهرستان های یزد را به ملاقات چهره به چهره با مردم اختصاص داده بود و همین رویکرد، گره های بسیاری را از گرفتاری های مردم گشود.
 
وی تصریح کرد: در حال حاضر همه رؤسای دادگستری و دادستان های شهرستان های استان یزد، یک زمان مشخص در طول روز و یا هفته را برای ملاقات با مراجعین اختصاص داده اند. 
 
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برای تسهیل ارتباط مردم با دستگاه قضایی، سایت دادگستری استان یزد با آدرس http://dadgostari-yz.ir  در بخش ارتباط با مسئولین و همچنین پست های الکترونیک riyasat@dadgostari-yz.ir وinfo@dadgostari-yz.ir زمینه ای را برای تسهیل ارتباط مردم با مسئولین قضایی فراهم کرده است.
 
وی به ایجاد یک پل ارتباطی سریع و در دسترس دیگر برای پذیرش نظرات، پیشنهادات و انتقادات مردم اشاره کرد و گفت: از طریق پیام رسان ایتا و با شماره 09214835103 نیز می توانند، علاوه بر ارائه نظرات و پیشنهادات، گزارش های شفاف و مستند خود در خصوص فساد، زمین خواری، رانت خواری و هرگونه ظلم و تعدی به دادگستری ارسال نمایند.
 
گفتنی است ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری یزد چهارشنبه هر هفته  برگزار می‌شود و سامانه نوبت دهی برای ملاقات که بر روی سایت دادگستری راه اندازی شده است هر سه شنبه از ساعت16 الی 23 درخواست ها برای ملاقات با مسئولین ارشد قضایی استان را ثبت می نماید.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :