شناسه : 38502589
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد:

ممنوعیتی برای فعالیت دوومیدانی کاران در ورزشگاه شهید نصیری یزد وجود ندارد


هاشمی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: هیچ‌گونه ممنوعیتی برای فعالیت دوومیدانی کاران در پیست ورزشگاه شهید نصیری وجود ندارد.

سید احمد هاشمی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص مطالب منتشرشده در فضای مجازی مربوطه به جلوگیری از ورود دوومیدانی کاران به پیست تارتان شهید نصیری یزد و تمرینات ورزشکاران این رشته، گفت: هیچ‌گونه اختلافی میان هیات دوومیدانی و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد نبوده و نیست و تنها دلیل تعطیلی چندروزه تمرینات دوومیدانی کاران استان واگذاری پیست بوده است.

وی افزود: پیست دوومیدانی ورزشگاه شهید نصیری در اختیار هیات دوومیدانی شهرستان یزد بوده که با توجه به انصراف هیات، این پیست تا زمان برگزاری مجدد مزایده در اختیار اداره کل ورزش و جوانان خواهد بود و در اختیار ورزشکاران قرار خواهد گرفت و تعطیلی تمرینات دومیدانی کاران صرفاً طی کردن مراحل اداری و واگذاری پیست به این اداره کل بوده است.

هاشمی بیان داشت: همواره حامی هیات‌ها و ورزشکاران بوده و هستیم و هیچ‌گونه تصمیم ناعادلانه و عجیبی در کار نبوده است و تمرینات دوومیدانی کاران از سر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :