شناسه : 37771095
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد خبرداد


محسن عباسی هرفته از مهلت شهرداری به بدهکاران واجد شرایط به دلیل شرایط فعلی خبر داد.

محسن عباسی هرفته در مصاحبه با یزدرسا؛ از مهلت شهرداری به بدهکاران واجد شرایط به دلیل شرایط فعلی خبر داد و گفت: در جلسه روز گذشته مقرر شد شهرداری تا 20 فروردین ماه از طریق دورکاری کارمندانش به ارایه خدمات بپردازد. لذا بدهکاران می توانند با تماس با شماره تلفنی که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد درخواست خود مبنی بر اخذ مهلت برای پرداخت بدهی را اعلام کنند.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد افزود: البته شهرداری در اسفند ماه گذشته باهمشهریان  بدهکار که شرایط لازم را داشتند همراهی کرده و به آنان برای پرداخت بدهی های خود مهلت داده است.

وی تصریح کرد: شهرداری و شورای شهر از زمان به وجود آمدن بحران کرونا تلاش کرده تا بیشترین همکاری را با شهروندان داشته باشد و از همین رو در ماه اسفند تا قبل از تعطیلی شهرداری در سال گذشته، به شهروندانی که مراجعه  و مدارک قابل قبول خود را مبنی بر عدم توانایی پرداخت بدهی خود ارائه کردند مهلت پرداخت داده است.

عباسی هرفته با بیان اینکه افراد حقوق بگیر نمی توانند از مهلت پرداخت استفاده کنند اظهار داشت: صاحبان کسب و کارهای کوچک و کسانی که منبع درآمدشان از بابت تعطیلی های اخیر قطع شده است که معمولا ارقام چک های آنان نیز رقم های پایینی است می توانند از مهلت پرداخت با ارائه مدارک لازم بهره مند شود.

 عضو شورای شهر یزد تاکید کرد: شهرداری و شورای شهر با تمام توان تا پایان بحران کرونا همچون همیشه در کنار یزدی ها بوده و آنان را یاری خواهد کرد.

 
آدرس کوتاه :