شناسه : 37864423
فرمانده انتظامی بافق در دیدار با اعضای شورای شهر:


فرمانده انتظامی شهرستان بافق با رئیس و اعضای شورای شهر دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش یزد رسا؛ سرگرد "شهرام طولابی نژاد" فرمانده انتظامی شهرستان بافق در دیدار با رئیس و اعضای شورای شهر ضمن تبریک روز ملی شوراها گفت: بحث شورا آنقدر از اهمیت برخوردار است که در سه سوره قران یعنی سوره های شورا، بقره و ال عمران بحث شوراها مطرح شده است.

 سرگرد طولابی نژاد ادامه داد: مهمترین قضیه در شوراها این است که مردم خودشان برای خودشان تصمیم می گیرند و این امر از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بافق از لحاظ امنیت و بر اساس شاخصه ها، بهترین شهرستان است، افزود: در فروردین ماه سال‎جاری با کاهش ۲۸ درصدی سرقت ها در مقایسه با مدت مشابه آن در سال قبل روبرو بودیم و در سرقت احشام نیز در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ با کاهش ۵۵ درصدی روبرو بودیم.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در ادامه، مطالبات ناجا از شورای شهر مبنی بر راه اندازی پادگان آموزشی که راکد مانده و همچنین احیای کلانتری در محل ژاندارمری قدیم را بیان و افزود: از شورای شهر انتظار داریم تا در این دو مورد با نیروی انتظامی همکاری و پیگیر موضوعات باشد.

وی افزود: پادگان آموزشی ناجا در بافق از امتیازات مهمی در سطح شهرستان برخوردار است و اگر این پادگان که مدتی است راکد مانده است راه اندازی شود، از آنجایی که قرار بود ۲ هزارنفر در این زمینه شروع بکار کنند نیروی آموزش دیده خوبی برای شهرستان میشد که می توانست در همه زمینه ها اعم از اقتصادی، گردشگری، اجتماعی، حوادث و بلایای طبیعی زمینه های مساعدی برای شهرستان را فراهم آورد.

وی در پایان مهمترین علل وقوع بزه در سطح شهرستان را سهل انگاری و بی تفاوتی مردم دانست و تصریح کرد: مردم باید مراقب باشند تا فریب دشمن را نخورند؛ دشمنی که آثار دشمنیش به خانواده نیز سرایت کرده و مشکلاتی را برای خانواده ایجاد میکند.

حجت الاسلام "محمد حسنی" رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق نیز در این دیدار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، ماه برکت و مغفرت الهی، روز شوراها را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد تا ضمن توفیق خدمت صادقانه در جمهوری اسلامی و در زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در وظیفه خود کوتاهی نکنیم.

"محمدی" رئیس شورای اسلامی شهر بافق نیز شورا را از خادمین مردم دانست و از تلاش های نیروی انتظامی در تعطیلات نوروزی در برقراری نظم و امنیت و پیشگیری از ویروس کرونا و کنترل راه های ورودی و خروجی شهر تقدیر و تشکر کرد و افزود: مردم وقتی احساس امنیت و آسایش و آرامش دارند بالاترین سرمایه است که اگر این امنیت نباشد هیچ چیزی ندارند و این را مدیون زحمات و تلاشهای نیروی انتظامی و اخلاص و از خودگذشتگی آنها هستیم و مردم نیز قدردان زحمات شما هستند.

محمدی، در پایان قول مساعد داد که پیگیرهای لازم جهت راه اندازی پادگان آموزشی ناجا را انجام می دهیم، زیرا با راه اندازی آن محاسنی برای شهرستان وجود دارد که بر هیچ کسی پوشیده نیست.

"باقی زاده" نایب رئیس شورای اسلامی بافق نیز مجموعه شورای اسلامی را حامی و همراه نیروی انتظامی شهر دانست و افزود: امیدواریم با همکاری و همدلی و همراهی یکدیگر گامی موثر در پیشبرد اهداف نیروی انتظامی برداریم.

وی پیرامون بازسازی ساختمان کلانتری در محل ساختمان ژاندارمری قدیم گفت: ساختمان در ورودی شهر هست که در پیشگیری از جرایم بسیار موثر است.

"محمد رنجبر" از اعضای شورای اسلامی شهر بافق نیز با اشاره به اینکه امنیت و سلامت دو نعمت مجهول است که باید قدردان آن باشیم، افزود: نیروی انتظامی از روی اخلاص و ایثار انجام وظیفه میکند و ما نیز وظیفه خود می دانیم که همراه و حامی نیروی انتظامی باشیم.

وی در خصوص اینکه آیا متولی پادگان آموزشی ناجا در بافق مشخص شده یا خیر، گفت: ما در این زمینه مشتاق هستیم تا با نیروی انتظامی همکاری داشته باشیم و در صورت طراحی برای بازسازی ساختمان کلانتری، از هرگونه کمکی دریغ نمی کنیم.

حجت الاسلام "تفکری" یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر بافق نیز ضمن تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی در برقراری امنیت و انجام  غربالگری در ورودی و خروجی های شهر با همکاری سپاه، مرکز بهداشت و پایگاه های بسیج، از آموزش های همگانی در مدارس توسط کارشناسان نیروی انتظامی شهرستان و کنترل ترافیک شهرستان نیز تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدواریم با کمک و همراهی یکدیگر ضمن راه اندازی پادگان آموزشی ناجا در بافق و بازسازی کلانتری، امنیت بیش از پیش در شهر برقرار باشد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :