شناسه : 37916586
نماینده پنج شهرستان استان یزد:


نماینده پنج شهرستان استان یزد گفت: اگر مجلس بخواهد همین وضعیت فعلی‌ را ادامه دهد قرار نیست بتواند نقش سازنده‌ای برای رفع مشکلات مردم داشته باشد.

محمدرضا صباغیان نماینده پنج شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: مجلس دهم در چارچوب وظایف خودش اقدامات خیلی خوبی انجام داد اما عدم اعمال نظارت جدی، مهم‌ترین ضعف مجلس است و این ضعفی است که از سال‌ها قبل وجود داشته و به مرور نیز بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر جایگاه مجلس روز به روز تضعیف شده است، اظهار داشت: مهم‌ترین الویت مجلس یازدهم این است که به مجلس اقتدار ببخشد و در این صورت است که مشکلات حل خواهد شد.

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر مجلس اقتدار داشته باشد، همه دستگاه‌ها در قبال آن پاسخگو خواهند بود اما اگر مجلس بخواهد همین وضعیت فعلی‌ را ادامه دهد قرار نیست بتواند کمک مؤثری به مردم بکند و نقش سازنده‌ای برای رفع مشکلات آن‌ها داشته باشد.

صباغیان با بیان اینکه نقش مجلس مهم است، تأکید کرد: مجلس باید جایگاه اصلی خودش را پیدا کند و زمانی این اتفاق می‌افتد که ملاحظات و بازی‌های سیاسی و حاشیه‌ای کنار گذاشته شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :