شناسه : 37027552
سرپرست پلیس راهور استان یزد:


سرپرست پلیس راهور استان یزد انتخاب محل برگزاری رژه نیروهای مسلح در روز 31 شهریورماه را بر اساس نظر و مصوبه شورای تأمین استان دانست و گفت: هر محلی برای این مراسم در نظر گرفته شود مسائل و موضوعات خاص خود را خواهد داشت اما مکان فعلی ازنظر دسترسی مردم برای حضور در مراسم مناسب‌تر است.

سرهنگ رضا زارع در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا؛ بابیان اینکه محل برگزاری رژه نیروهای مسلح در روز 31 شهریورماه با نظر و مصوبه شورای تأمین استان انتخاب‌شده است گفت: هر محلی برای این مراسم در نظر گرفته شود مسائل و موضوعات خاص خود را خواهد داشت اما مکان فعلی ازنظر دسترسی مردم برای حضور در مراسم مناسب‌تر است.

سرپرست پلیس راهور استان یزد افزود: با تمهیدات در نظر گرفته‌شده، امسال با کمترین مشکلات ترافیکی در این محل روبه‌رو خواهیم بود چراکه انسداد معابر برخلاف سال‌های گذشته که به‌صورت ایجاد محدودیت در معابر اطراف برگزاری مراسم صورت نخواهد گرفت و این اقدام به‌صورت لایه‌لایه انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: با این روش شاهد تجمع خودروها در محدوده اطراف مراسم و ایجاد ترافیک و نارضایتی نخواهیم بود.

زارع در ادامه به تشریح محدودیت‌های ترافیکی در این روز پرداخت و اظهار داشت: محدودیت ترافیکی معابر از سمت خیابان 22 بهمن از میدان معلم به سمت بلوار پاک‌نژاد آغاز و میدان‌های باهنر و امام حسین لایه‌های بعدی را تشکیل خواهند داد.

سرپرست پلیس راهور استان افزود: محدودیت ترافیکی از سمت خیابان شهید بهشتی میدان مهدیه (لایه اول) و میدان امام حسین (ع) (لایه دوم) اعمال‌شده و از سمت بلوا کوثر نیز میدان مدرسی، میدان امام علی (ع) و میدان امام حسین (ع) به ترتیب عنوان لایه‌های اول تا سوم خواهند بود.

وی تصریح کرد: این اقدام درزمینهٔ روان‌سازی ترافیک اثرگذار بوده و ترددهایی که در این محدوده صورت می‌گیرد صرفاً از طریق روگذر باهنر، زیرگذر معلم و زیرگذر امام حسین (ع) انجام‌گرفته و ورودی بلوار دانشجو به میدان امام حسین (ع) مسدود خواهد بود.

زارع خاطرنشان کرد: زیرگذر پل حجاب و میدان امام علی (ع) به دلیل محل استقرار نیروهای رژه رونده به‌صورت کامل مسدود است و بخشی از ترددها از سمت سه‌راه تعاون به سمت قاسم‌آباد و پل رشتی منتقل خواهد شد.

سرپرست پلیس راهور استان در پایان از همشهریان درخواست کرد: از تردد و عبور از معابر یادشده به‌شدت پرهیزکرده و از مسیرهای بلوار 17 شهریور، آزادگان، جانباز، امام جعفر صادق (ع) و بلوار امام خامنه‌ای به‌عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :