شناسه : 38968844
امام جمعه بافق:

مکان مناسب برای دوچرخه سواری بانوان ایجاد شود


حجت الاسلام والمسلمین سعادت فر با بیان اینکه مکان مناسب برای دوچرخه سواری بانوان ایجاد شود، گفت: تجلیل از ورزشکاران برتر سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.

به گزارش یزدرسا، حجت الاسلام والمسلمین رضا سعادت فر امام جمعه بافق درر دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان و همچنین روسای هیات های ورزشی با بیان اینکه مسئولان به عنوان خادمین مردم تکریم و تجلیل از ورزشکاران برتر را سرلوحه کار خود قرار دهند، عنوان کرد: سعی خواهیم کرد جوانان پویا و برتر شهرستان در حاشیه برگزاری نماز جمعه به مردم معرفی و از آنان تجلیل شود.

وی در پاسخ به خواسته رئیس اداره ورزش و جوانان در خصوص حمایت‌های همه‌جانبه برای راه‌اندازی مکانی مناسب به‌منظور فعالیت ورزشی دوچرخه سواری بانوان تصریح کرد: خواسته‌های به‌حق این قشر از جامعه باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

امام جمعه بافق خاطرنشان کرد: راه‌اندازی فضای مناسب قدمی برای رسیدن بانوان جامعه به هدف و آرزوهایشان است.

سعادت فر با اعلام آمادگی برای حمایت قاطع از توسعه امکانات ورزشی اذعان کرد: در رشته‌های مختلف ورزشی پهلوان پروری و خادم مردم جامعه پرورش یابد.

امام جمعه بافق همچنین مهمترین هدف ورزش را ارتقاء روحیه جوانمردی و فتوت عنوان کرد و افزود: رسیدن به این آمال و اهداف خود راهی به سوی سعادت و خوشبختی را هموار می‌کند.

وی در پایان از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق خواست تا اسامی ورزشکاران برتر و نخبگان شهر در اختیار ستاد نماز جمعه قرار گیرد و مراسم‌های بدرقه و استقبال این قشر به اطلاع دفتر وی رسانده شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.