شناسه : 37667959


هیأت رییسه دانشگاه یزد با صدور اطلاعیه ای نحوه فعالیت دانشگاه و از سرگیری کلاس‌های آموزشی به صورت غیرحضوری از روز شنبه دهم اسفندماه را تشریح کرد.

به گزارش یزدرسا؛ متن اطلاعیه بدین شرح است:

با عنایت به نامه وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص اقدامات دانشگاه‌ها در مواجهه با شیوع ویروس کرونا و مصوبات ستاد ملی مدیریت و پیشگیری کرونا، هیات رئیسه دانشگاه ضمن تاکید بر نقش مهم جامعه دانشگاهی کشور در شرایط فعلی، موارد ذیل را به اطلاع می‌رساند:
۱. کلیه کلاس‌های آموزشی، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشگاه در هفته آینده (۱۰ اسفند ۱۳۹۸ لغایت ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) به صورت حضوری برگزار نمی‌شود.
۲. با عنایت به اقدامات در دست انجام در خصوص ضدعفونی کردن سکونت‌گاه‌های دانشگاه و وسعت آن‌ها، کلیه خوابگاهها تعطیل است.
۳. ضمن تشکر از اعلام آمادگی همکاران گرامی در خصوص برگزاری امور آموزشی به صورت غیر حضوری از طریق سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه (سامیاد) و نرم افزارهای کاربردی ذیربط، از همکاران محترم درخواست می‌‌شود در این زمینه اقدام نموده و اقدامات انجام شده را به دانشکده‌ مربوطه گزارش کنند.
۴. بر حضور فعال اعضای هیات علمی دانشگاه، جهت انجام تعهدات آموزشی غیر حضوری مندرج در بند فوق و همچنین انجام فعالیتهای پژوهشی و فناوری و اجرایی تاکید می‌شود.
۵. چنانچه قبلا به اطلاع رسید، کلیه جلسات دفاعیه پایان نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی که در اسفند ماه جاری برنامه ریزی شده است، بدون هیچ گونه جریمه‌ای در نیمه دوم فروردین ماه برگزار می‌شود. در موارد خاص، در صورت تائید مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه، برگزاری جلسه دفاعیه بلامانع است.
۶.  با عنایت به ضرورت جبران کلاس‌های تشکیل نشده، تقویم آموزشی به روز شده دانشگاه به زودی در وبسایت دانشگاه اطلاع‌رسانی می‌شود.
۷. فعالیت‌های اداری دانشگاه طبق روال معمول ادامه دارد.
هیأت رییسه دانشگاه یزد
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :