شناسه : 37956546
دشتی:

نخبگان جامعه به کمک نمایندگان مجلس بیایند


نماینده مردم اردکان در مجلس یازدهم گفت: بخش های نخبگانی جامعه برای رفع مشکلات و آسیب ها با ارائه مشاوره های تخصصی به کمک نمایندگان مجلس بیایند.

به گزارش یزد رسا؛ محمدرضا دشتی اردکانی ظهر امروز در نشست دبیرخانه ماهر سپاه یزد اظهار داشت: در 40 سال گذشته مشاهده شده که هرکجا کاری با مشکل مواجه بوده، به دست سپاه و بسیج رفع شده است.
وی افزود: امروز ایران در تجهیزات موشکی بهترین جایگاه های جهان را به خود اختصاص داده است و دلیل این موضوع هم در جذب نخبگان از سراسر کشور بوده و هم نبود فساد در فعالیت های آن بوده است.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در هر عرصه کشور که شاهد فساد و اختلاص بودیم هیچ پیشرفتی مشاهده نشد و تنها برای مردم سختی به وجود آمد.
دشتی با بیان مشکلاتی که در حوزه آموزش و پرورش وجود دارد گفت: جمعی از اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان به من گلایه کردند که متاسفانه در یزد تمام تلاش برای این به کار گرفته می شود که دانش آموزان در کنکور قبول شوند و به دیگر بخش های تربیت و آموزش کاری ندارند.
وی افزود: این موضوع بنیان آموزش و پرورش را با مشکل مواجه می کند و باید تلاش کنیم که حتما در راستای رفع این مشکل در جامعه قدم برداریم.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات کشور، بخش های نخبگانی باید به کمک نمایندگان بیایند و آسیب ها و مشکلات را با ارائه راهکار به آنها اعلام کرده و نمایندگان هم از نظر مشورتی آنها استفاده کنند.
انتهای پیام/آدرس کوتاه :