شناسه : 38599334
فرماندار میبد:

نفس بیماران کرونایی میبد به شمارش افتاد


میبد فرماندار میبد یکی از مشکلات شهرستان میبد را کمبود اکسیژن برای بیماران کرونایی اعلام کرد و گفت: امیدواریم این چالش هر چه سریعتر مرتفع شود.

به گزارش یزدرسا، حسین فلاح فرماندار میبد با اشاره به اینکه شرایط شهرستان میبد به لحاظ کرونایی خوب نیست، گفت: مسئولین و کادر درمان در طول هفت ماه گذشته تمام توان خود را به کار گرفته‌اند و در این مسیر کوتاهی نکرده‌اند.

وی عنوان کرد: کادر درمان بیش از ۷ ماه است که درصحنه هستند و برای فائق آمدن بر این بیماری مرارت‌های بسیاری متحمل شده‌اند.

فرماندار میبد با بیان اینکه به علت شرایط و وضعیت حساس کرونایی در شهرستان میبد، جلسه فوق‌العاده برگزار شد، اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم این شرایط حساس عبور کنیم نیاز است تا شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم رفت‌وآمدهای خانوادگی دقت نظر بیشتری داشته باشند.

فلاح یکی از مشکلات شهرستان میبد را کمبود اکسیژن برای بیماران کرونایی اعلام کرد و افزود: در این بخش نیازمند ورود خیرین هستیم تا ان‌شاءالله بتوانیم این مسئله را در شهرستان مرتفع سازیم.

وی خاطرنشان کرد: البته با صحبتی که با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی انجام‌شده قرار بر این است که این نقیصه رفع شود.

فرماندار میبد در پایان، افزود: از صنعتگران شهرستان میبد درخواست دارم که همچون اسفند و فروردین گذشته اقدامات ارزشمند خود را از ما دریغ نکنند و به ما برای تأمین اکسیژن مورد نیاز مساعدت کنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.