شناسه : 38720316
امام جمعه ابرکوه:

نقش اسرائیل در ترور شهید «فخری‌زاده» مشهود است


حجت‌الاسلام حسینی گفت: پیش از این نتانیاهو و یکی از مقامات امریکا از این شهید نام برده‌اند که نقش اسرائیل و آمریکا در این ترور را اظهر من الشمس کرده است.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به شهادت دانشمند هسته‌ای کشور شهید فخری‌زاده گفت: باور ما این است که در پشت هر اتفاقی اسراری نهفته است و که این اسرار از نظر موحدان و مومنان روشن و از نظر کفار مبهم است، از نظر موحدان خون شهیدان دامن گیر عاملان و آمران این شهادت و از نظر کفار اسرار اتفاقات به این دلیل که در صددند تا مانعی را بر سر راه طغیان، ظلم و جنایت خود بردارند مسطور است.

وی ادامه داد: بر این اساس اسرار الهی بر این است که خون امثال شهید سردار سلیمانی و شهید فخری زاده دامن گیر دشمنان و بدخواهان خواهد شد و سرانجام آنها را را به قعر نابودی می‌کشاند.

امام جمعه ابرکوه گفت: دست پیدا و پنهان آمریکا و اسرائیل پشت جنایت ترور شهید فخری‌زاده مشاهده می‌شود و آمریکا و اسرائیل وجود دانشمندان هسته‌ای و مغزهای متفکر و نخبه در ایران را بر نمی‌تابند و نمی‌توانند ایران اسلامی را از حیث داشتن افکار کارساز و دانشممندان بزرگ تحمل کنند و از دشمن نیز جز دشمنی و جنایت انتظار دیگری نمی‌رود.

حسینی تصریح کرد: برخی آقایان که هنوز خواب آمریکا را می‌بینند و با وجود اینکه آمریکا و اسرائیل سرمایه‌شان را از آنها می‌گیرد و دانشمندان ایران را ترور می‌کند هنوز به دنبال مذاکره با آمریکا هستند و آمریکا را فرشته نجات خود می‌دانند باید دیگر از خواب بیدار شوند و دست از افکار ناقصشان بردارند و پرده‌هایی که جلو چشم خود گذاشتند را کنار بزنند.

وی ادامه داد: محکومیت این جنایت زشت و زننده که وجدان انسانی را آزرده خاطر می‌کند به این خاطر است که پیش از آنکه مردم، نظام و متولیان ما بر نقش آمریکا و اسرائیل در این جنایت تصریح کنند رسانه‌ها و خبرنگاران غرب بر این که دست اسرائیل در این ترور نمایان است و پیش از این بنیامین نتانیاهو و یکی از مقامات آمریکا از این شهید نام برده و وی را سیبل خود قرار داده‌اند اذعان داشتند و این موضوع نقش آفرینی اسرائیل و آمریکا در این ترور را اظهر من الشمس و بیش از پیش روشن کرده است.

امام جمعه ابرکوه افزود: این پیام خون شهیدان از بیان امام خمینی(ره) است که بکشید ما را ملت ما آگاه‌تر و بیدارتر نسبت به مسائل و اتفاقات خواهند شد اما سرانجام نتیجه خون این شهیدان صیانت بخشی به نظام اسلامی و نابودی و زوال عمر سیاه بدخواهان و دشمنان است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.