شناسه : 37931634
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد:

نماز عیدفطر تنها در مساجد محلات استان یزد برگزار می‌شود


حجت‌الاسلام کارگر در خصوص برگزاری نماز عیدفطر در استان یزد، گفت: نماز عیدفطر تنها در مساجد محلات استان یزد برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام علی کارگر در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه مراسم پرفیض نماز عیدفطر در استان یزد برگزار خواهد شد، گفت: طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، برگزاری نماز عیدفطر با رعایت نکات بهداشتی امکان پذیر خواهد بود.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه نماز عیدفطر تنها در مساجد محلات برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مساجد بزرگ موجب حضور جمعیت زیاد می‌شود به همین دلیل اعلام شده که تنها در مساجد محلات این مراسم پرفیض برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه مساجد محلات باید نسبت به رعایت نکات بهداشتی توجه ویژه داشته باشند اظهار داشت: به مساجد استان یزد اعلام شده که به علت حضور مردم در این مکان مقدس، باید نکات بهداشتی را رعایت و از مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند.

کارگر عنوان کرد: شهروندان محترم یزدی برای حضور در مراسم پرفیض نماز عیدفطر حتما نکات بهداشتی را رعایت و با دست اندرکاران مساجد بیشترین همکاری را داشته باشند تا با خیالی آسوده بتوانیم شاهد این مراسم در استان باشیم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :