شناسه : 33824843
رئیس اتاق اصناف بهاباد خبر داد


رئیس اتاق اصناف بهاباد از برپائی نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا دراین شهرستان خبرداد وگفت: در آستانه نوروز، نمایشگاه «بهاره» عرضه مستقیم کالا در بهاباد به مدت یک هفته برپا شده است.

به گزارش یزد رسا، هادی وارسته رئیس اتاق اصناف شهرستان بهاباد با اشاره به نزدیک بودن سال نو وعید نوروز این نمایشگاه در بیش از 61 غرفه د رسالن مجموعه ورزشی رضوی بهاباد به مدت  8 روز دایراست.

وی عنوان کرد: در این نمایشگاه کالاهای اساسی و مایحتاج مورد نیاز مردم همچون مواد غذایی، پوشاک و سایر ملزومات مورد نیاز مردم برای عید با کیفیت خوب و با قیمت مناسب عرضه می شود.

رئیس اتاق اصناف بهاباد با اشاره به اینکه این نمایشگاه با همکاری اداره صنعت معدن وتجارت بر پا شده است افزود: کالاها و مواد غذایی در این نمایشگاه با تخفیف به مصرف کنندگان ارائه و مواد خوراکی و غذایی مخصوص سال نو نیز در این نمایشگاه به مردم ارائه می‌شود.

وارسته به تاریخ شروع نمایشگاه اشاره کرد و گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا  فروش بهاره در شهرستان بهاباد از روز 15 اسفند ماه الی 22 اسفند  به مدت 8 روز در مجموعه ورزشی رضوی بهاباد دایر است و عموم شهروندان می‌توانند مایحتاج مورد نیاز خود را از این نمایشگاه تهیه کنند.

انتهای پیام /

 

 
آدرس کوتاه :