شناسه : 32761277


نماینده ولی فقیه درجمعیت هلال احمر استان یزد و جمعی از مسئولین با حضور در منزل پدر شهیدان امینی پور از نزدیک با خانواده این شهداء دیدار کردند.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز، حجت الاسلام سبحانیان نماینده ولی فقیه درجمعیت هلال احمر استان یزد به اتفاق فرمانده سپاه ناحیه بهاباد و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و همراهان با حضور در منزل پدر شهیدان امینی پوراز نزدیک با خانواده این شهداء دیدار کردندوازصبر واستقامت پدران شهید تجلیل نمودند.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد دردیدار با خانواده شهدای امینی پور و با  تاکید بر تکریم وتجلیل از خانواده شهدا ، شهیدان را افتخار آفرینان و موجب افتخار ایران اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد: امروز باید کوشید تا فداکاری های آنان در هر حوزه و عرصه ای از خدمت، نسل به نسل منتقل شده و مورد غفلت واقع نشود.

وی دیدار با خانواده شهدا را یک فرصت و افتخار برای مسئولان دانست و گفت: این مهم باعث تجدید روحیه و توان برای خدمت بی منت و بهتر به مردم است.

سبحانیان با بیان اینکه اقتدار و سرافرازی کشور مدیون خون پاک شهدا و ازخودگذشتگی‌های ایثارگران هست  گفت: یاد و خاطره این دلاورمردان تا ابد در ذهن مردم قدرشناس ایران اسلامی ماندگار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه برای حفظ عزت و استقلال نظام جمهوری اسلامی مسئولان و مردم باید در مسیر اهداف شهدا گام بردارند اظهار داشت : عزت، امنیت و اقتدارایران اسلامی مدیون خون شهدا است.

نمایده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان تشکر کرد و افزود: خانواده شهدا، فرزندان خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

در پایان از مقام صبر و ایثار و ایستادگی این خانواده‌ ها بر آرمان‌های شهدا تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :