شناسه : 32246930
امام جمعه ابرکوه:


امام جمعه ابرکوه گفت: به بعضی نمایندگان توصیه می کنم اجازه دهند شایسته محوری جایگزین جناح گرایی شود و از مقامات استانی سلب اختیار نکنند.

به گزارش یزدرسا؛ به نقل از سرو ابرکوه، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه در جمع نماز گزاران مسجد جامع این شهرستان، ضمن تقدیر از استانداران گذشته استان یزد بویژه سردار و جانباز مدافع حرم فلاح زاده، استاندار فعلی یزد را فردی مکتبی معرفی کرد.

وی با بیان اینکه زمانی قمی استاندار فعلی یزد دارای ویژگی های مثبتی است و بدون لحاظ هرگونه گرایش سیاسی عمل می کند ادامه داد: به عموم مسئولین مخصوصاً خواص و بالاخص بعضی نمایندگان، توصیه می کنم از اعمال نفوذ خود در جهت چینش مسئولین و مدیران استانی خودداری کنند و اجازه دهند شایسته محوری جایگزین جناح گرایی شود و از مقامات استانی سلب اختیار نکنند.

وی تصریح کرد: مردم در گذشته به خاطر اینگونه رانت ها متحمّل آسیب ها شده اند و به خاطر همین سیاسی کاری ها بسیاری از شایستگان از قطار مدیریت استانی پیاده شده و به حاشیه رفته اند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مردم و مسئولان از نمایندگان انتظار عمل به وظایف نمایندگی در حوزه قانونگذاری دارند ادامه داد: باید نمایندگان سعی کنند به اولویت های قوه مقننه بویژه در تثبیت جایگاه امر به معروف و نهی از منکر که تاکنون به این مهم بی مهری شده است بپردازند و اجازه دهند مقامات استان با اختیار مدیریّت کنند.

گفتنی است چندی پیش استاندار یزد با امام جمعه ابرکوه دیداری داشته و بر استفاده از ظرفیت های مردم، پرداختن به مسائل و مشکلات این استان بویژه مساله آب و مشغول نشدن مسئولان به موضوعات حاشیه ای تاکید کرده است.

حجت الاسلام حسینی نیز در این دیدار سفرهای شهرستانی مسئولان استانی و دیدار با مردم را موجب تثبیت اعتماد مردم به نظام و شنیدن ناگفته هائی آنان عنوان کرد.

انتهای پیام /
آدرس کوتاه :