شناسه : 37876697
نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس:


محمدصالح جوکار گفت: قطعا فراکسیون اکثریت با حضور همه نیروهای انقلاب حاضر در مجلس تشکیل خواهد شد و شاهد تفرقه در نیروهای انقلابی نخواهیم بود.

محمدصالح جوکار نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به نزدیکی ایام شروع به کار مجلس یازدهم گفت: مجلس آینده یک مجلس انقلابی است که اکثریت منتخبان آن از نیروهای انقلابی و متخصص و کارشناس تشکیل شده است.

وی افزود: امیدواریم این مجلس بتواند تحول جدی در اوضاع و احوال کشور مخصوصا در مسائل اقتصادی و معیشتی مردم ایجاد کند و یک حرکت جدی به دستگاه‌های اجرایی کشور بدهد تا از این حالت خمودی و سکون خارج شوند.

نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس با بیان اینکه منتخبان مجلس یازدهم باید مطالبات و انتظارات مردم را برآورده کرده و رضایت‌مندی آن‌ها را حاصل کنند، اظهار داشت: با توجه به شرایط حاکم بر کشور و بحث کرونا و پساکرونا و مسائل اقتصادی مانند تورم و کاهش ارزش ریال و امثالهم این مجلس قطعا باید متفاوت از مجالس دیگر باشد.

اتفاق نظر همه نیروهای انقلاب در انتخاب رئیس مجلس

جوکار با بیان اینکه مجلس برای سر و سامان دادن به امور کشور نیاز به انسجام دارد، تأکید کرد: مجلس یازدهم باید مجلسی منسجم باشد و در این راستا قطعا فراکسیون اکثریت با حضور همه نیروهای انقلاب حاضر در مجلس تشکیل خواهد شد و شاهد تفرقه در نیروهای انقلابی و تشکیل فراکسیون‌های متعدد توسط آن‌ها نخواهیم بود.

وی پیرامون انتخاب رئیس مجلس یازدهم هم عنوان کرد: در رابطه با رئیس مجلس هم هرچه که فراکسیون تصمیم بگیرد همان در صحن علنی مجلس به صورت رسمی ارائه خواهد شد و قرار نیست از فراکسیون نیروهای انقلاب بیش از یک نفر به عنوان نامزد ریاست مجلس در صحن علنی مطرح شود.

جوکار تصریح کرد: یقینا فراکسیون متشکل از نیروهای انقلاب می‌تواند نقش مهمی در ایجاد وحدت و انتخاب فردی کارآمد برای ریاست مجلس و تشکیل مجلسی قدرتمند و توانمند داشته باشد.

 انتهای پیام/
آدرس کوتاه :