شناسه : 29360275
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: هدف از راهپیمایی روز جهانی قدس احیای مطالبات اسلامی بوده و اگر در سال 58 شاهد برگزاری این مراسم تنها در جمهوری اسلامی ایران بودیم امروزه پیام امام راحل ما به جهان صادرشده و شاهد برگزاری این مراسم در 97 نقطه از جهان هستیم.

 به گزارش یزدرسا به نقل از یزدآوا؛ اولین نشست ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس صبح امروز با حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، فرماندار یزد و جمعی از مسئولان ذی‌ربط برگزار شد.

در این نشست در خصوص هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این روز بحث و تبادل‌نظر شد.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی در این نشست ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس در قبال مردم روزه‌دار فلسطین، روز قدس را روز خودباوری و زمینه‌ساز بصیرت افزایی مسلمانان دانست و گفت: قرآن کریم سرزمین قدس را متعلق به مسلمانان می‌داند که متأسفانه 69 سال از اشغال آن توسط رژیم منحوس صهیونیست می‌گذرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد ادامه داد: هدف از راهپیمایی روز جهانی قدس احیای مطالبات اسلامی بوده و اگر در سال 58 شاهد برگزاری این مراسم تنها در جمهوری اسلامی ایران بودیم امروزه پیام امام راحل ما به جهان صادرشده و شاهد برگزاری این مراسم در 97 نقطه از جهان هستیم.

وی از دستگاه‌های اجرایی، هئیات مذهبی و مردم شریف استان درخواست کرد برای برگزاری باشکوه این مراسم تمام تلاش خود را به کار ببندند و با حضور حداکثری خود حماسه‌ای دیگر در تاریخ ایران‌زمین را به ثبت برسانند.
آدرس کوتاه :