شناسه : 37326473
فرمانده انتظامی بافق:


فرمانده انتظامی شهرستان بافق در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بافق گفت: دشمن با شبیخون فرهنگی و جنگ نرم قصد دارد نظام جمهوری اسلامی و کانون خانواده را متلاشی کند.

به گزارش یزدرسا، سرگرد "شهرام طولابی نژاد" صبح امروز با حضور در دانشگاه آزاد بافق در جمع دانشجویان دانشگاه با اشاره به شبیخون فرهنگی دشمن گفت: دانشجویان باید مراقب باشند تا در این جنگ نرم که دشمن برای آن برنامه ریزی های زیادی کرده است فریب نخورند.

وی افزود: کشور ایران در جنگ هشت ساله دفاع مقرس دلیرمردانه در مقابل دشمن ایستاد و دشمن شکست خورده، متوجه شده که از طریق جنگ سخت نتوانسته به اهدافش برسد به همین دلیل برنامه ریزی نموده تا با راه اندازی جنگ نرم و هدف قرار دادن کانون گرم خانواده به اهداف شوم خود برسد و دست به شبیخون فرهنگی زده است.
 
سرگرد طولابی نژاد ادامه داد: دشمن با برنامه ریزی های انجام شده تصمیم گرفت کانون گرم خانواده ها را متلاشی کند و با راه اندازی کانال های ماهواره ای رایگان به کانون خانواده نفوذ پیدا کرد و استحکام خانواده ها را به تزلزل و سستی سوق داد و پیوند محکم خانواده ها را به هم ریخت.
 
وی با اشاره به اینکه در پیام رسان هایی از جمله تلگرام، واتساپ و غیره هویت حقیقی افراد مشخص نیست، گفت: باید دقت داشته باشیم تا فریب دشمن را نخوریم.
 
طولابی نژاد از دانشجویان خواست: هرگز اطلاعات شخصی  و عکسهای خصوصی و خانوادگی خود را در فضای مجازی قرار نداده و منتشر نکنند.
 
فرمانده انتظامی بافق در پایان گریزی به موادمخدر گل و حشیش و تریاک زد و بیان داشت: این موادمخدر خانمان برانداز، رشد زیادی در بین جوانان و نوجوانان پیدا کرده است و آسیبهایی را به دنبال دارد و فرد با ایجاد توهم، اعضای خانواده خود را دچار مشکل می کند و می طلبد که دانشجویان دقت داشته باشند تا به سمت موادمخدر کشیده نشوند.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :