شناسه : 32687341
سردار جمیری:


سردار جمیری گفت: رفتند حسینیه ما را به آتش کشیدند، این ها چه ارتباطی به گرانی دارد، چه ارتباطی به اشتغال و ... دارد؟ همانند فتنه 88 که رفتند و خیمه سید و سالار شهیدان را به آتش کشیدند.

به گزارش یزدرسا به نقل از  اردکان گویا؛ فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در یادواره شهیدان فتوحی و علیمحمدی در خصوص مولفه های اصلی جمهوری اسلامی گفت: یکی از مولفه هایی که در انقلاب و جنگ موثر بود روحیه الهی بود که اسلام را پیش می برد بعد از اسلام روحیه جهاد و شهادت است که باعث پیروزی های بزرگ می شود به همین دلیل است که امروز ما در کنار دریای مدیترانه از ایران دفاع می کنیم.

سردار فتح الله جمیری افزود: بعد از اسلام و روحیه شهادت مولفه ای که ما را از دیگر کشورها جدا می کند روحیه ولایت مداری است که این مولفه بسیار کار آمد و تاثیر گذار است. همانطور که می گویند اسلام با دو بال پرواز می کند یکی بال شهادت و دیگری بال مهدویت اما این پرنده زرهی به تن دارد که آن ولایت فقیه است و تیرهای دشمن بر ان اثر ندارد. ولایتی که امروز جوان ها و رزمندگان ما به عشق او میروند و در جبهه های مختلف حضور پیدا می کنند.

وی ادامه داد: مولفه دیگر مردم است، ولایت بدون مردم و امت نمی شود. مردم، یکی از مولفه های مهم ما در پیروزی جمهوری اسلامی بوده است، اسلام، روحیه جهاد و شهادت و ولایت فقیه و مردم از عناصر اصلی کار هستند و تازه دشمن به این پی برده است که مولفه های اصلی ما این پنج عنصر است پس به اعتقادات ما حمله می کند. جنگ امروز دشمن جنگ فرهنگی است، همانطور که آقا چندین سال قبل گفتند جهاد فرهنگی و ما بیدار نشدیم، بعد بحث شبیخون فرهنگی و بعد بحث جنگ فرهنگی و حالا ناتوی فرهنگی را مطرح کردند و هر سال مرتبه آن را بالاتر بردند تا ما متوجه شویم دشمن تمام قد ظاهر شده است.

سردار جمیری اذعان کرد: دشمن آمده است تا به اسلام عزیز لطمه وارد کند، آمده تا روحیه جهاد و شهادت را با ابزار مختلف از جوان های ما بگیر، آمده تا به ولایت مطلقه ولی فقیه ضربه وارد کند. به همین دلیل بود که در اغتشاشات اخیر مشاهده می کردیم که بر علیه اسلام و ولایت فقیه شعار میدادند. در یکی از شهر ها بود که کلنگ برداشته بودند و مزار شهدا را زیر و رو کرده بودند، رفتند حسینیه ما را به آتش کشیدند، این ها چه ارتباطی به گرانی دارد، چه ارتباطی به اشتغال و ... دارد؟ همانند فتنه 88 که رفتند و خیمه سید و سالار شهیدان را به آتش کشیدند. هدف این ها این است که به ولایت فقیه آسیب برسانند.

وی تاکید کرد: امروز با فرهنگ ایثار و شهادت ما در جهان شناخته می شویم و حرکت میکنیم و در برابر استکبار ایستاده ایم، این همان فرهنگ عاشورا است، این فرهنگ باید ادامه پیدا کند و مطمئنا این فرهنگ باعث پیروزی های بزرگ می شود. این امت است که انقلاب را دارد جلو می برد در همین اغتشاشات اخیر دیدیم که مردم چگونه برای دفاع از انقلاب آمدند با شکل ها و پوشش ها و صنف های مختلف، از انقلاب دفاع کردند.

سردار جمیری در پایان گفت: فرزندان ما باید با مولفه های اسلامی آشنا بشوند تا بتوانند این کشور را حفظ کنند.
آدرس کوتاه :