شناسه : 35692255

هزینه بنرهای تبریک برخی مدیران به شهردار جدید از کجا تأمین می‌شود؟


بنرهایی که با توجه به هزینه‌های بالای تبلیغات در پل‌های عابر پیاده واکنش‌های منفی بسیاری را در افکار عمومی و شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.

به گزارش یزدرسا، در روزهای گذشته انتشار تصاویری از بنرهای تبریک مدیران برخی سازمان‌های وابسته به شهرداری خطاب به فرهمند شهردار جدید یزد خبرساز شده است.

بنرهایی که با توجه به هزینه‌های بالای تبلیغات در پل‌های عابر پیاده، احیانا مبلغ قابل‌توجهی را به خود اختصاص داده؛ واکنش‌های منفی بسیاری را در افکار عمومی و شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.

در رابطه با محل هزینه‌کرد این بنرهای تبریک، شائبه اساسی که وجود دارد این است که هزینه این بنرهای تبریک از چه محلی تأمین‌شده است؟! اگر این هزینه‌ها از محل بیت‌المال تأمین‌شده باشد، انتظار این است که اداره بازرسی استان یزد به آن ورود کند.

کاربران فضای مجازی در مطالبی که در خصوص این موضوع منتشر کرده‌اند، اظهار داشته‌اند که در شرایطی که فشار اقتصادی هر روز بر مردم بیشتر می‌شود، چرا باید از بودجه بیت‌المال اقدامات اینچنینی برای خوش‌خدمتی برخی مدیران به مقام بالاتر خود، استفاده شود.

تردیدی نیست که شفاف‌سازی سازمان بازرسی استان یزد در این زمینه علاوه بر رفع ابهام در افکار عمومی می‌تواند به وضعیت شفاف‌سازی در استان یزد کمک کند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.