شناسه : 7900542
به مناسبت هفته دولت انجام شد


همایش دوچرخه سواری همگانی با حضور 90 دوچرخه سوار در دانشگاه یزد برگزار و به قید قرعه به 20 نفر از شرکت کنندگان کارت های هدیه 50 هزار تومانی اهدا شد.

به گزارش یزد رسا، همایش دوچرخه سواری همگانی روز جمعه هفتم شهریورماه جاری با حضور 90 دوچرخه سوار در دانشگاه یزد برگزار و به قید قرعه به 20 نفر از شرکت کنندگان کارت های هدیه 50 هزار تومانی اهدا شد.

معاون دانشجویی دانشگاه یزد در این همایش با قدردانی از همه دست اندرکاران برگزاری همایش دوچرخه سواری در دانشگاه یزد، گفت: دانشگاه یزد در راستای ارتقای فرهنگ ورزش و برقراری ارتباط بیشتر با جامعه، برگزاری چنین همایش هایی را با کمترین هزینه در دستور کار خود قرار داده و در اجرای آن مصمم است.

دکتر علی مروتی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که "هزینه در ورزش، اسراف نیست"، توجه به سلامت و نشاط جامعه را یکی از مهمترین وظایف و اولویت های فرهنگی مسؤولان دانشگاه برشمرد.

شایان ذکر است قرار بود روز پنجشنبه ششم شهریورماه مصادف با روز دختر، همایش مشابهی با رعایت تمام ضوابط شرعی برای دختران برگزار شود که متاسفانه مورد بی مهری قرار گرفت و دانشگاه به احترام دغدغه های بعضی دلسوزان آن را لغو کرد.

عکس: فاطمه تیو
آدرس کوتاه :