شناسه : 31445212
در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی


همایش پلیس، امنیت و اصناف همزمان با پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور اصناف و مسئولان درسالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان بهاباد برگزار شد.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز، سرهنگ مهدی رحیم زاده فرمانده نیروی انتظامی بهاباد در سخنانی در این همایش به همکاری کسبه و بازاریان با پلیس اشاره کرد و گفت : تعامل نیروی انتظامی و اتاق اصناف در شهرستان بسیار عالی است واین تعامل نتیجه همکاری وهمدلی نیروهای مخلص انتظامی  می باشد.

فرمانده انتظامی  بااشاره به اینکه  اصناف نقش مهمی در جامعه دارند اظهار داشت : کسبه و بازاریان در همه صحنه های اجتماعی و جامعه حضوری  فعال وپررنگی دارند.

وی با بیان اینکه قوانین، مقررات و دستورالعمل ها، انضباط آور هستند، گفت: با رعایت قانون و ایجاد انضباط هر چه بیشتردرجامعه، امنیت نیز گسترده تر و بهتر محقق خواهد شد.

رحیم زاده همچنین به ارائه گزارشی از عملکرد فرماندهی انتظامی بهاباد در 6 ماهه سالجاری پرداخت و افزود : در6 ماهه سال جاری سرقت در شهرستان بهاباد 11 درصد کاهش نشان می دهد و در همین مدت 80 درصد افزایش کشفیات سرقت بوده است .

وی با اشاره به ایجاد ناامنی دربین دامداران منطقه از دستگیری سارق با سابقه احشام خبرداد وگفت :  بعداز دو ماه تلاش ماموران انتظامی شهرستان سارق با سابقه احشام در این شهر دستگیر وروانه زندان شد .

سرهنگ رحیم زاده در خصوص کشفیات مواد مخدر ودستگیری سوداگران مرگ اظهارداشت : فرزندان شما درامر مبارزه با مواد مخدر گامهای خوبی برداشته اند که در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به 6 ماهه سال قبل 300 درصد کشفیات انواع مواد مخدر در شهرستان افزایش داشته است .

وی با بیان اینکه این نیرو در 6 ماهه سال جاری درزمینه دستگیری معتادین 41 درصد افزایش دستگیری را داشته است گفت : درزمینه توزیع کنندگان مواد مخدر نیز 600 درصد افزایش داشته ایم که بیشترسن دستگیرشدگان بین 25 تا 39 بوده است .

فرمانده انتظامی بهاباد از کسبه و بازاریان خواست تا در هنگام خروج از مغازه کلیه نکات ایمنی در مورد بسته بودن دربها و گاوصندوق دقت لازم را داشته باشند و حتما در مغازه خود دوربین مداربسته نیز نصب نمایند به طوریکه این دوربینها  قسمت بیشتری از خیابان را تحت شعاع خود داشته باشد .

در ادامه هادی وارسته رئیس اتاق اصناف شهرستان بهاباد با تبریک هفته نیروی انتظامی نیز در این همایش بیان کرد: اصناف و بازاریان با ایمان و تقوا و رعایت حقوق شهروندی تلاش می کنند بهترین خدمات را به مردم ارائه دهند و قطعا همکاری و تعامل اصناف با پلیس گره گشا و اصلاح کننده امور است.

وی ادامه داد: بدون امنیت هیچ کاری انجام نمی گیرد وامروزه اصناف وبازاریان در سایه امنیتی که تو سط نیروهای فداکار وشجاع انتظامی ایجاد گردیده با خیال راحت وآسوده خدمات خود را ارائه میدهند.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :