شناسه : 36391844


جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی یزد در اقدامی خودجوش و خداپسندانه با برگزاری نمایشگاه «الــم» و فروش آثارشان به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.

به گزارش یزدرسا؛جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی یزد در اقدامی خودجوش و خداپسندانه با برگزاری نمایشگاه «ا لــ م» و فروش آثارشان به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.

حمیدرضا قوی‌پنجه از هنرمندان برگزار کننده این نمایشگاه گفت: حدود 40 نفر از هنرمندان تجسمی گروه «بعلاوه 40» در اقدامی خودجوش و حرکتی انسان دوستانه آثارهنری خود را در نمایشگاهی با عنوان «ا لــ م» (اَلم) عرضه کرده‌اند تا با فروش این آثار به یاری هموطنان حادثه دیده از سیل‌‌های اخیر بشتابند.

وی با بیان اینکه آثار عرضه شده در رشته‌های نقاشی، طراحی، گرافیک، حجم، عکاسی و هنرهای نوین است افزود: تمام عواید و درآمد حاصل از فروش این آثار به سیل زدگان تعلق خواهد گرفت.

قوی‌پنجه با اشاره به اینکه امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری در کشور نباشیم بیان کرد: هنرمندان همواره در حوادث و سختی‌ها در کنار مردم هستند و برای یاری به آنان در حد توان خود از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

وی اظهار کرد: این حرکت همراه با جریان ملی «سیل مهربانی» در یزد برگزار می‌شود.

این هنرمند ادامه داد: این نمایشگاه با همکاری انجمن هنرهای تجسمی یزد و گروه بعلاوه 40 و حمایت حوزه هنری استان یزد برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از 25 تا 27 فروردین از ساعت 18 تا 21 در گنجینه فرهنگ و هنر یزد واقع در خیابان قیام، میدان خان پذیرای هنرمندان و هنردوستان خواهد بود.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :