شناسه : 30354659
امام جمعه بخش بهمن:


امام جمعه بخش بهمن در واکنش به سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با موگرینی، گفت: نمايندگان خاطى بايد نسبت به عملكرد خود از مردم عذرخواهى كنند و هيأت نظارت نیز با آنها برخورد جدی کند.

به گزارش یزدرسا به نقل از سرو ابرکوه، حجت الاسلام رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن در خطبه های امروز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم محسن حججی که داعش سرش را از بدن جدا کرد، اظهار کرد: مسئولان کشور و مردم هیچگاه نباید از توطئه های دشمن غافل شوند.

حجت الاسلام علیزاده افزود: دشمنان در راس آنها آمریکای جنایتکار همه توان خود را براى نابودى جمهوری اسلامی به‌كار گرفته اند و از هر بهانه‏اى برای آن دریغ نمی کنند و هر غلطی را انجام می دهند. دائماً ایران را تحریم می کنند و آن را نقض برجام نمی دانند، اما فعالیت های علمی و فنی مثل پرتاب موشك ماهواره بر به فضا که براى كشور لازم است را نقض برجام می دانند. 

بازديد از مراكز نظامى‏؛ بهانه ای دیگر برای نقض برجام است
وی بیان کرد: آمریکا دنبال نقض برجام است و می خواهد این خطا را به گردن ایران بیاندازد و بازدید آنها از مراکز نظامی ایران بهانه دیگری است در حالی که در برجام، بند و مفادى دال بر ضرورت این امر درج نشده است. به ‏وهيچ‏ وجه آمريكايى‏ها حق و اجازه چنین کاری را ندارند.

علیزاده با تأکید بر اینکه مراکز نظامی جزو حريم امنيتى جمهورى اسلامى ايران است، گفت: در اوايل سال ۹۴ زمان انجام مذاکرات برجام زمزمه‏هايى در این خصوص مطرح بود، كه با واكنش قاطعانه مقام معظم رهبرى روبرو شد و در حال حاضر نیز این بهانه پوچ با مخالفت تصميم گيران كشور مواجه خواهد شد.

استقبال چهره های خارجی از مراسم تحليف رياست جمهور نشانه اعتبار ایران است
خطیب جمعه بخش بهمن خاطر نشان کرد: استقبال چهره‏ هاى سياسى از مراسم تحليف در دهه چهارم انقلاب، گوياى پيام ‏هاى مهمى است. حضور اين تعداد شخصيت ‏ها و هيأت ‏هاى سياسى در ایران براى شركت در مراسمى كه كاملاً جنبه داخلى دارد، نشان دهنده اعتبار و استحکام نظام مقدس جمهورى اسلامی و بيهوده بودن دشمنى ‏ها عليه ايران است.

وی تصریح کرد: قطعاً جمهورى اسلامى و همسايگانش تهديدهاى مشتركى دارند، كه همسايگان ايران، در پاسخگويى به اين تهديدات، نقش ايران را پررنگ مى‏بينند. لذا برای رسیدن به منافع و اهداف مشترك، پيشگام بودن جمهورى اسلامى براى كشورهاى اسلامى الگو و فرصت است.

نمایندگان نباید حیثیت و آبروی مجلس را بر باد دهند
علیزاده با اشاره به حواشی مراسم تحلیف ریاست جمهوری تأکید کرد: سلفى گرفتن تعدادى از نمايندگان مجلس با خانم موگرينی، خارج از عرف ديپلماتيك بود. نمايندگان ملت در جايگاه رفيع مجلس شوراى اسلامى موظف به رعايت شأن ملت ايران ‏هستند. نه اینکه حیثیت و آبروی مجلس را بر باد بدهند، آنهم زمانی که مراسم تحلیف رئیس جمهور است.

امام جمعه بخش بهمن عنوان کرد: نمايندگان خاطى بايد نسبت به عملكرد خود از مردم عذرخواهى كنند و هيأت نظارت نیز با نمایندگان و رفتارهای دون شأنشان برخورد جدی داشته باشد.

پیام جنگ 33 روزه لبنان؛ هر کس با ایران در بیفتد، خاکستر می شود
وی در آستانه نزدیک شدن به سالروز پيرزوى حزب ‏الله لبنان بر رژيم مجعول صهيونيستى در جنگ 33 روزه، گفت: این جنگ یک پیام مهم به دنیا خصوصا استکبار و صهیونیست داشت و آن اینکه هر گونه حمله آمريکا به ايران مي تواند چه عواقبی براي آنها به ارمغان آورد. چرا که حزب الله که يک گروه محدود چريکي و دور از محور اصلي بود آن بلا را سرشان آورد و اگر با ايران در بيفتند، خاکستري هم از آنها باقي نخواهد ماند.

انتهای پیام/ ف
آدرس کوتاه :