شناسه : 36720366


عضو شورای شهر یزد در واکنش به موضوع پست گرفتن همسرش گفت: واقعا هم الان اگر پستی بگیرد اصلا ربطی به من ندارد و به خاطر رزومه خودش است؛ او کارش جداست و من هم کارم جداست.

الهه جورابی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در واکنش به خبر برخی از کانال‌های تلگرامی مبنی بر تلاش او برای پست گرفتن همسرش در شهرداری یزد، گفت: همسر بنده فروردین سال 71 در شهرداری یزد استخدام شده است و دو مدرک تحصیلی لیسانس شهرسازی و همچنین نقشه‌برداری دارد.

وی ادامه داد: او از سال 71 در سال‌های مختلف اکثرا مأمور فنی در مناطقی مثل آزادشهر و صفائیه و... بوده است.

عضو شورای شهر یزد افزود: از سال 85 تا سال 95 به مدت 10 سال مسئول واحد تفکیک و طرح تفصیلی منطقه 2 بوده است؛ یعنی فنی شهرداری. الان  هم کارشناس حوزه معاونت شهرسازی و معماری و کارمند رسمی شهرداری است.

جورابی خاطرنشان کرد: قبل از ورود من به شورای شهر، او نماینده شهر در کمیته ماده 5 بوده است؛ همچنین در توافقات و در آزادسازی منطقه 2 بوده است و اصلا ربطی به کار من نداشته و ندارد.

وی عنوان کرد: اگر هم قرار بود پستی بگیرد در سال 95 عظیمی‌زاده شهردار وفت پیشنهاد رئیس سازمان عمران شهرداری را به او داده بود که خودش قبول نکرد و گفت من رشته ام شهرسازی است و در بخش عمرانی نمی توانم خیلی کار کنم چون رشته شهرسازی را بیشتر علاقه دارم که کار کنم لذا اگر قرار بود پستی بگیرد 5 سال قبل می گرفت نه الان که من اینجا هستم.

جورابی گفت: واقعا هم الان اگر پستی بگیرد اصلا ربطی به من ندارد و به خاطر رزومه خودش است؛ کسی که 27 سال در یک اداره کا می‌کند فکر می‌کنید نباید پست داشته باشد؟ من فکر می‌کنم خیلی هم دیر شده و باید 10 سال قبل این کار را برایش انجام می‌دادند نه الان و اصلا ربطی به من ندارد او کارش جداست و من هم کارم جداست.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :