شناسه : 34636041
امام جمعه هرات:


امام جمعه هرات با بیان اینکه وحدت و یکپارچگی مسلمانان جهان رمز نابودی اسرائیل جنایتکار است گفت: وحدت، انسجام و مبارزه علیه سیاست‌های غلط و استکباری، نابودی اسرائیل را میسر می‌سازد.

به گزارش یزد رسا، به نقل از  طنین خاتم؛ حجت الاسلام محمد علی جعفری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم خاتم در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: نامگذاری روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ناشی از بصیرت و دید نافذ امام خمینی (ره) بود.

امام جمعه هرات با بیان اینکه وحدت و یکپارچگی مسلمانان جهان رمز نابودی اسرائیل جنایتکار است گفت:  وحدت، انسجام و مبارزه علیه سیاست‌های غلط و استکباری، نابودی اسرائیل را میسر می‌سازد.

وی افزود: مهمترين عملكرد انديشه هاي امام خميني (ره ) را در باب مسئله فلسطين افشاي ماهيت تروريستي نژادپرستانه و ضد انساني رژيم صهونيستي شكل گيري و پيروزي حركت هاي اسلامي و شهادت طلبانه در روند مبارزات ملت فلسطين شكست روند سازش و طرح هاي آمريكا در منطقه خاورميانه و اقبال جهاني براي حمايت از مردم فلسطين و مبارزه با صهيونيسم دانست

جعفری با بیان اینکه آمریکا آلت دست اسرائیل است خاطر نشان کرد: در حال حاضر بخش عظيمي از فعاليت هاي حوزه سياست، اقتصاد، فرهنگ و رسانه جهان در دست صهيونيست هاست و بخش قابل توجهي از تصميمات مهم در آمريكا توسط صهيونيست ها گرفته مي شود.

وی با بیان اینکه هدف صهيونيست ها ، اشغال فلسطين و يا قسمتي از خاورميانه نيست تاکید کرد: تسلط بر تمام جهان و همه گير كردن صهيونيسم از اهداف اصلی رژیم غاصب اسرائیل است.

جعفری به سخنان مقام معظم رهبری در 14 خرداد اشاره و اظهار داشت: رهبری در مرقد مظهر امام خمینی (ره) به تشریح نقشه دشمن در مقطع فعلی پرداختند و با تأکید بر اینکه، این نقشه بر سه محور «فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی» و با هدف سیطره بر کشور متمرکز است، گفتند: در این طراحی، فشار اقتصادی از طریق تحریم ها و جلوگیری از همکاری اقتصادی کشورها با ایران اعمال خواهد شد.

امام جمعه هرات گفت: برای رفع نقشه اول دشمن، مسئولین باید با برنامه ریزی و طراحی قوی فشار اقتصادی حاکم بر کشور را کنترل و ناامیدی را از بین ببرند.

 
آدرس کوتاه :