شناسه : 38097899
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد:


محسن عباسی هرفته گفت: شهرداری در تامین بودجه آسفالت معابر خود هم معطل مانده و نمی توان به احداث پارک برای بانوان امیدوار بود.

محسن عباسی هرفته در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه ایجاد فضا برای ورزش دو چرخه سورای بانوان نیازمند مشارکت همه دستگاه های حاکمیتی است گفت: این که تنها از شهرداری  انتظار داشته باشیم امور شهر را مدیریت کند انتظار به جایی نیست هر چند در حال حاضر شهرداری جورامور شهری به تنهایی می کشد.

عضو شورای شهر یزد با ابراز گلایه از دستگاه های حاکمیتی اظهار داشت: در این زمینه دستگاه های مختلفی وظیفه دارند مانند ورزش و جوانان،ارشاد،راه و شهرسازی و در مجموع دولت که متاسفانه در این شرایط بد اقتصادی شهرداری ها نقش خود را در مدیریت شهری ایفا نمی کند.

وی افزود: اینکه مکان مناسبی برای ورزش بانوان احداث شود مطلوب شورا نیز هست اما تحقق این مهم منوط به همکاری دستگاه های مرتبط است.

عباسی  تصریح کرد: فرمول پیشنهادی ما برای احداث پارک بانوان در مناطق 5 گانه مشارکت سازمان راه و شهرسازی در واگذاری زمین، دولت یعنی اداره ورزش یا استانداری برای تامین 50 درصد منابع مالی است که البته شهرداری نیز 50 درصد مابقی را تقبل خواهد کرد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد در پایان با اشاره به هزینه های سرسام آور مدیریت شهری ابراز داشت: در شرایط فعلی شهرداری در تامین بودجه آسفالت معابر خود هم معطل مانده  و اگر دستگاه ها وارد میدان نشوند نمی توان به احداث پارک برای بانوان در یزد امیدوار بود.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :