شناسه : 38179467
دبیر همایش‌های فصلی اوج هنر استان یزد خبر داد

ویژه برنامه هنرمندان یزدی از عید قربان تا غدیر


مهرابی دبیر همایش‌های فصلی اوج هنر استان یزد از اجرای برنامه شب‌های اوج هنر به مدت 9 شب از عید قربان تا عید غدیر از صداوسیمای مرکز یزد خبر داد.

عالیه مهرابی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، از برگزاری شب‌های اوج هنر با حضور بیش از ۸۰ هنرمند در طی ۹ شب برنامه تلویزیونی خبر داد و گفت: این برنامه ویژه کنگره ۴ هزار شهید دارالعلم و دارالعباده یزد برگزار می‌شود.

دبیر همایش‌های فصلی اوج هنر استان یزد اضافه کرد: در این شب‌ها خاطره گویی سرداران و هنرمندان رزمنده، شعرخوانی شاعران، هنرنمایی هنرمندان شهرستان‌های یزد، رونمایی از آثار جدید هنرمندان و با اجرای مجری توانمند استان مهدی قانع و نمایش طنز علی‌اکبریان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه در طول 9 شب برنامه شب‌های اوج هنر شاهد حضور مسئولان استان خواهیم بود عنوان کرد: حضور امیر نصیربیگی مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور و انسیه شاه‌حسینی از هنرمندان برجسته و نام‌آور کشور و خاطره گویی این بزرگواران از دیگر برنامه‌های این ۹ شب است.

مهرابی با اشاره به اینکه در شب عید قربان و عید غدیر جشن تولد هنرمندان استان یزد برگزار خواهد شد ادامه داد: این برنامه به همت سازمان بسیج هنرمندان استان یزد و حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، صداوسیمای مرکز یزد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه هنری اوج سیمرغ هنر برگزار می‌شود.

دبیر همایش‌های فصلی اوج هنر استان یزد در پایان به طراحی لوگوی کنگره 4 هزار شهید استان به دستان هنرمند فقید استان حامد زارع خبر داد و گفت: با پاس تقدیر و تشکر از این هنرمند ارزشی استان، خانواده مرحوم زارع نیز در یکی از برنامه‌های 9 شب همایش فصلی اوج هنر حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :