شناسه : 966635
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:


نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی اقدامات لازم در خصوص تغییر نام شهرستان به اشکذر پس از تصویب دولت دهم انجام شده و اجرایی شدن آن به وسیله استانداری صورت می پذیرد.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، از اجرایی شدن تغییر نام شهرستان به اشکذر در آینده ای نزدیک خبرداد.

محمد صالح جوکار تمامی اقدامات لازم در خصوص تغییر نام شهرستان به اشکذر پس از تصویب دولت دهم انجام شده و اجرایی شدن آن به وسیله استانداری صورت می پذیرد.

جوکار در خصوص تفکیک رضوانشهر از شهر اشکذر گفت: طبق جلسه ای که با معاون سیاسی وزارت کشور و مسئولان تقسیمات کشوری برگزار شد، تفکیک رضوانشهر از اشکذر به عنوان شهر مستقل در وزارت کشور تأیید شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت تفکیک، نام رضوانشهر به عنوان شهری مستقل باقی خواهد ماند یا خیر، افزود: در صورت تصویب نهایی تفکیک رضوانشهر از شهر اشکذر به عنوان یک شهر مستقل توسط دولت، نام رضوانشهر به همان نام قبلی یعنی مجومرد بازخواهد گشت.
آدرس کوتاه :


محمد
اقای جوکار با تغییر نام شهرستان صدوق علی رغم مخالفت 80 درصدی مردم انجا گناه بزرگی مرتکب شد
پست شده در ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ ۱۹:۰۷
میهمان
درخواست جهت اعلام اعتراض سایت نسیم صادق به دلیل توهین به دانشگاه پیام نور رضوانشهر صدوق -http://www.nasimesadegh.ir/news/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%­88%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9­%86%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D8%B6%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%B5#comment-­1700

خسته نباشید فرصت طلبان(سران فتنه):
این تابلو۵ ساله که اینجا با همین نام بوده و ولی عده ای اقدام به تخریب این تابلو نمونده اند تا فتنه ای جدید درست کنند.
و همچنین خسارتی زیاد به بیت المال زده اند ایا این خلاف اقتصاد مقاومتی نیست؟!!!
و دانشگاه هم جهت ترمیم این تابلو سریعا اقدام نموده است !!!نه نصب تابلو جدید
قابل توجه مسئولات خدوم دولت

سایت نسیم صدوق نظرات رو فیلتر میکنه و اجازه بیان نظرات رو نمیده.
چه کسی پشت این سایته و این فتنه رو درست میکنه؟دولتیه یا شخصیه یا سیاسیه؟!!1

پاسخ دادن
پست شده در ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ ۰۹:۲۶