شناسه : 39040514

پروژه گازرسانی به 4 روستای شهرستان میبد در استان یزد به بهره برداری رسید


همزمان با ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 4 روستای شهرستان میبد در استان یزد با صرف اعتباری معادل 152 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش یزدرسا؛ طي مراسمي که با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاندار یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولين شهرستان میبد برگزار شد، پروژه گازرسانی به 4 روستای درین، مرور، فیض آباد و متکستانه انجیره با اجرای 61 كيلومتر شبكه توزیع پلی اتیلن، 5 کیلومتر خط تغذیه فولادی، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و قابليت نصب 100 عدد انشعاب مورد بهره برداری قرار گرفت.

علی اکبر میدانشاهی با اشاره به پوشش 99 درصدی شهرستان میبد از گاز طبیعی گفت: جهت دستیابی به این مهم در سال جاری 79 کیلومتر شبکه اجرا و 634 عدد انشعاب نصب شده که بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 39 پروژه گازرسانی با اعتبار 181 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود یادآورد شد: در کنار گازرسانی به 100 روستا و 520 واحد صنعتی در سال جاری، در دهه فجر امسال 289 پروژه با اعتباری معادل 4 هزار و 100 میلیارد ریال افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد و درصد تحت پوشش استان از گاز طبیعی به 99 درصد خواهد رسید که در این بین می توان از آغاز عملیات اجرایی 13 کیلومتر خط 30 اینچ کمربندی استان به عنوان یک دستاورد مهم نام برد که با اجرای این خط حجمی معادل یک و نیم میلیون متر مکعب بر ساعت ظرفیت سازی ایجاد خواهد شد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.