شناسه : 36589376


محمدرضا خاتمی در حالی ادعا کرده بود اسنادی را ارائه خواهد داد، که در دادگاه دیروز ارائه اسناد توسط او در نهایت به بیان کلیات ابوالبقا و استدلال‌هایی مضحک خلاصه شد.

به گزارش یزدرسا، روز گذشته دادگاه محمدرضا خاتمی از عوامل فتنه سال 88، برگزار شد و مهم‌ترین اظهارنظر در این دادگاه، عقب‌نشینی او از ادعاهای روزهای گذشته اش بود.

محمدرضا خاتمی در حالی در واکنش به جنایت خود و هم‌طیف‌هایش در سال 88، ادعا کرده بود اسنادی را ارائه خواهد داد، که در دادگاه دیروز ارائه اسناد توسط او در نهایت به بیان کلیات ابوالبقا و استدلال‌هایی مضحک خلاصه شد.

خاتمی و هم‌پیاله‌هایش در حالی همچنان بی‌شرمانه ادعای تقلب را مطرح می‌کنند، که قبل از این برادر او -که خود از سران آلوده در فتنه 88 بوده- صراحتا تقلب در انتخابات را رد کرده بود.

جریان معلوم‌الحال، در سال 88 وقتی با «نه» مردم مواجهه شدند، بجای تعظیم در مقابل رأی آن‌ها، تصمیم به انتقام از مردم را گرفته و مضحکانه فاصله 11 میلیونی رأی دو کاندیدا را نادیده گرفتند.

این در حالی است که نظام، در سال 92 حتی از 260 هزار رأی کاندیدای پیروز هم نگذشت و حسن روحانی تنها با 7 دهم درصد (یعنی حتی کمتر از یک درصد) رأی بیشتر، بر کرسی ریاست جمهوری نشست!

این جریان در بزنگاه‌های مختلف نشان داده است که هرچند مدام دم از مردم و رأی مردم می‌زند، اما در عمل هیچ پایبندی به رأی مردم ندارد و رأی مردم تنها زمانی برای آن‌ها مورد قبول است که به نفع‌شان باشد و لاغیر.

بدون شک جنایت‌ عوامل و عناصر فتنه در سال 88 و انتقام‌گیری آن‌ها با مردم، لکه ننگ پررنگی در کارنامه‌شان است که تا ابد دامنگیر آن‌ها خواهد بود و با پریشان‌گویی‌هایی مشابه آنچه محمدرضا خاتمی می‌گوید این لکه ننگ پاک نخواهد شد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :