شناسه : 37036603
معاون پژوهشکده علوم تولید مثل یزد


معاون پژوهشکده علوم تولید مثل یزد، گفت: با توجه به حجم بالای مراجعان و ازدحام بیماران در شیفت صبح مرکز، پری کلینیک عصر پژوهشکده از اول مهر امسال در هر هفته فعال می‌شود.

به گزارش یزدرسا،دکتر «علی‌محمد عبدلی» با اشاره به اقدامات و برنامه های در دستور کار پژوهشکده تولید مثل یزد، اظهار کرد: پری کلینیک عصر این پژوهشکده با هدف کاهش ازدحام بیماران در شیفت صبح جهت تکریم ارباب رجوع و تسریع در انجام خدمت رسانی بهتر به مراجعه کنندگان این پژوهشکده فعال می‌شود‌.

وی افزود: در این پری کلینیک خدماتی همچون مشاوره مامایی، مشاوره تغدیه و روانشناسی به زوجین ارائه شده و بیماران پس از دریافت آموزش‌های اولیه روند درمان خود را ادامه خواهند داد.

معاون پژوهشکده علوم تولید مثل یزد در ادامه گفت: مراجعان می‌توانند جهت دریافت نوبت عصر از ساعت 11 تا 13 همان روز با مراجعه به مرکز یا به سامانه www.nobat.yazd/rsi بصورت اینترنتی اقدام نمایند.

دکتر عبدلی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با راه‌اندازی پری کلینیک عصر پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد بتوانیم بیماران بیشتری را در این مرکز پذیرش نموده و زمینه خدمت رسانی بهتر را برای آنان فراهم سازیم و از این حیث موجبات رضایت بیشتر مراجعین حاصل گردد .

گفتنی است؛ در پری کلینیک خدمات مشاوره و اقدامات اولیه درمانی برای بیمار انجام  و در پلی کلینیک خدمات کامل به مراجعان ارائه می‌شود.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :