شناسه : 38734821
به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام گرفت

پلمب فروشگاه زنجیره‌ای در شهر مروست


روابط عمومی دادگاه مروست طی پیامی از پلمب شدن یک فروشگاه زنجیره‌ای در این شهر به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش یزدرسا به نقل از طنین خاتم، روابط عمومی دادگاه مروست طی پیامی از پلمب شدن یک فروشگاه زنجیره‌ای در این شهر به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

در این پیام آمده است:

پیرو گزارشات متعدد واصله مردمی مبنی بر عدم مدیریت عوامل فروشگاه زنجیره‌ای واقع در شهر مروست در امر توزیع مرغ تعاونی که منتهی به نقض مصوبات ستاد مقابله با کرونا و تجمع عده کثیری از افراد گردیده بود و متعاقب حصول صحت‌وسقم موضوع در راستای حفظ سلامت و بهداشت عمومی شهروندان فهیم و عزیز شهر مروست و با حضور شخص ریاست محترم حوزه قضایی، بخشدار محترم، نماینده محترم مرکز بهداشت و درمان و عوامل محترم نیروی انتظامی بخش مروست در محل کسب منظور، فروشگاه زنجیره‌ای متخلف تا اطلاع ثانوی پلمپ گردید.

در ادامه مقرر گردید جهت رفاه حال عموم شهروندان محترم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و طی یک برنامه مدیریت شده با رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا، امر توزیع عادلانه مرغ تعاونی بین شهروندان محترم محقق گردد.

پیشاپیش از همکاری آحاد شهروندان محترم مروست در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نیز اعلام گزارش در خصوص نقض مصوبات ستاد مقابله با کرونا از سوی معدود اشخاص حقیقی و حقوقی متخلف کمال تشکر را داریم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.