شناسه : 38181438
رئیس پلیس راهور استان یزد:

پلیس راهور مجوز اعمال قانون در محوطه امیرچخماق را ندارد


مهدی زارع در خصوص پارک خودرو در محوطه امیرچخماق یزد گفت: محدوده فعالیت پلیس راهور داخل معابر است اما محوطه مجموعه امیرچخماق یزد خارج از معبر است.

به گزارش  یزد رسا، اخیرا پارک خودرو در محوطه مجموعه تاریخی امیرچخماق یزد گلایه‌های زیادی را از سوی شهروندان به همراه داشته است. با پیگیری‌های صورت گرفته، میراث فرهنگی یزد شهرداری را مسئول این امر دانست. شهردار منطقه بافت تاریخی یزد نیز پلیس راهور را مسئول برخورد با پارک خودرو در این محوطه اعلام کرد.

مهدی زارع رئیس پلیس راهور استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، در خصوص پارک خودروها در محوطه مجموعه امیرچخماق یزد گفت: محدوده فعالیت پلیس راهور داخل معابر است اما محوطه  مجموعه امیرچخماق یزد خارج از معبر است و یک ملک خصوصی محسوب می‌شود که پلیس راهور کد اخطاریه‌ای که در این محوطه بتواند اعمال قانون کند ندارد.

وی ادامه داد: پلیس راهور نمی‌تواند هیچ اعمال قانونی برای پارک خودروها در محوطه امیرچخماق انجام دهد و این خود میراث فرهنگی و شهرداری یزد هستند که باید در این زمینه اقدام کنند و برای جلوگیری از ورود و پارک خودرو در این محوطه ورودی آن را مسدود کند.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.