شناسه : 32901461
رئیس جمعیت هلال احمر بهاباد خبر داد


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد گفت: چوپان بهابادی به همراه ۱۱۰ راس گوسفند بعد از عملیات جستجو و نجات در منطقه کوهستانی حسن کل پیدا شد.

به گزارش یزد رسا به نقل از  بهاباد نیوز، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد گفت: چوپان بهابادی به همراه ۱۱۰ راس گوسفند بعد از عملیات جستجو و نجات در منطقه کوهستانی حسن کل پیدا شد.

حسن رضاپور اظهار داشت: روز گذشته حوالی ساعت ۹ صبح متوجه شدیم چوپانی ۴۰ ساله که از نعمت سخن گفتن نیز برخوردار نیست در بخش آسفیچ روستای کمکوئیه_ روستای دهنو گم شده است.

وی با اشاره به اینکه به محض اطلاع از این موضوع عملیات جستجو و نجات فرد مفقود شده توسط تیم عملیاتی هلال احمر بهاباد آغاز شد عنوان کرد: در این عملیات محیط بانان اداره محیط زیست و جمعی از مردم محلی نیز به یاری هلال احمر آمدند.

رضاپور با بیان اینکه چوپان بهابادی به مدت دو شبانه روز در بیابان گم بود اضافه کرد: جستجو براساس منطقه چرا ادامه یافت و بعد از گذشت ۴ ساعت فرد مفقود شده همراه با ۱۱۰ راس گوسفند پیدا شدند.

روستای کمکوئیه از توابع بخش آسفیچ درفاصله 35 کیلومتری مرکز شهرستان بهاباد قراردارد ودرارتفاعات کوهستانی واقع گردیده است .

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :