شناسه : 37785641
جانشین سپاه الغدیر یزد:


جانشین سپاه الغدیر یزد پیروزی بر کرونا را مستلزم همراهی مستمر مردم و مسئولان و همچنین حمایت و پشتیبانی صنعتگران دانست.

به گزارش یزدرسا، جانشین فرمانده سپاه الغدیر به همراه جمعی از مسئولان ارشد بسیج سازندگی و اصناف استان از واحدهای تولیدی پارچه ماسک و لباس ضدآب پزشکی در یزد بازدید و از نزدیک در جریان فرآیند اجرایی تولید این پارچه مخصوص قرار گرفت.

سرهنگ «حسین زارع‌کمالی» در این بازدید ضمن قدردانی از تولید کنندگان پارچه ماسک و لباس ضدآب پزشکی در استان یزد، اظهار کرد: شیوع کرونا گرچه مشکلاتی برای کشور ایجاد کرده ولی برکاتی نظیر همدلی و وفاق را نیز داشته و بیش از پیش این مهم را بین اقشار مختلف ایران اسلامی تقویت کرده است.

وی پیروزی بر کرونا را مستلزم همراهی مستمر مردم و مسئولان و همچنین حمایت و پشتیبانی صنعتگران دانست و افزود: خوشبختانه علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی موجود که ناشی از اعمال تحریم‌های ظالمانه است، تولیدکنندگان و صنعتگران کشور به خوبی پای کار آمدند و از دولت و مردم حمایت کردند.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به ضرورت حمایت از تولید کنندگان، گفت: حضور فعال تولیدکنندگان در بحران کرونا شایسته تقدیر است و باید به خوبی و به جا پاس داشته شوند.

وی هم‌افزایی را رمز موفقیت در شرایط بحرانی دانست و بیان کرد: سپاه‌الغدیر تمام کارگران واحدهای تولید پارچه ماسک و لباس ضدآب پزشکی استان یزد را تحت پوشش بیمه غرامت بسیجیان قرار می‌دهد.

زارع‌کمالی در ادامه با بیان این که سپاه الغدیر آماده همراهی و همکاری با واحدهای تولیدی پارچه ماسک و لباس ضدآب پزشکی است، تصریح کرد: سپاه آمادگی دارد با ایجاد زیرساخت‌های لازم حمایت‌های بیمه‌ای از پرسنل واحدهای تولیدی استان را در دستور کار خود قرار دهند.

وی در پایان برخورداری از روحیه جهادی را یکی از مهمترین ویژگی تولید کنندگان یزدی عنوان کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری مدیریت شرایط بحرانی شیوع کرونا در حقیقت رزمایشی برای مقابله با بحران‌های طبیعی و غیرطبیعی آینده است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :