شناسه : 39093859
رئیس هیات کاراته شهرستان بافق تاکید کرد

پیشرفت کاراته بافق در گرو حمایت مسئولان


محمدی رئیس هیات کاراته شهرستان بافق گفت: کاراته بافق برای موفقیت بیشتر نیاز به حمایت دارد.

به گزارش یزدرسا، رئیس هیات کاراته شهرستان بافق در نشست مشترک با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و مدیر عامل باشگاه سنگ آهن پیگیر رفع مسائل و مشکلات رشته ورزشی کاراته شد.

محسن محمدی در این نشست با بیان اینکه کاراته کاهای بافقی درخشش بسیار خوبی در سطح استان، کشور و حتی آسیا داشته‌اند عنوان کرد: در حال حاضر باید این ورزشکاران برای رسیدن به قله‌های موفقیت مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.

وی همچنین با اشاره به حضور ورزشکاران در لیگ مجازی کشور تصریح کرد: از هیات مدیره باشگاه سنگ آهن خواستار تامین سالن مناسب برای تمرین کاراته کاها هستیم تا با ریشه‌کن شدن بیماری کرونا، تمرینات تیم مجدد از سر گرفته شود.

رئیس هیات کاراته شهرستان بافق همچنین با اشاره به روند رو به رشد ورزشکاران در رشته کاراته خاطرنشان کرد: حضور مربیانی از فدراسیون در تمرینات با تائید هیات استان و اداره کل راهگشای پیشرفت‌های بیش‌ازپیش کاراته کاها است.

در ادامه این نشست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ضمن تقدیر از تلاش‌های رئیس هیات کاراته بر حمایت باشگاه سنگ آهن از ورزش دوستان رشته کاراته تأکید کرد و خواستار رفع و پیگیری مشکلات آنان شد

محمدرضا کاظمی نیز در پایان گفت: باشگاه سنگ آهن بافق همواره درصدد حمایت از ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی بوده و در حال حاضر نیز با تائید و نظر مساعد هیات مدیره با هیات کاراته همکاری لازم به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/خ
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.