شناسه : 38769693

پیشرفت ۸۰ درصدی گازرسانی به روستا‌های مهریز


فرماندار مهریز گفت: تاکنون ۸۲ میلیارد تومان در اجرای طرح گازرسانی به روستا‌های میانکوه، مزارع شور و کنج کوه هزینه شده و تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش یزدرسا؛ رضا زارع زاده فرماندار شهرستان مهریز گفت: طرح گازرسانیبه روستا‌های میانکوه، مزارع شور و کنج کوه  تاکنون ۸۲ میلیارد تومان هزینه شده و تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

او افزود: طرح گازرسانی به دهستان میانکوه با صرف ۶۰ میلیارد تومان ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

زارع زاده ادامه داد: گازرسانی به ۱۰ روستای کنج کوه هم با صرف ۲ میلیارد تومان و مزارع شور دهستان خورمیزات با ۲۰ میلیارد تومان بودجه، ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با وجود محدودیت‌های مالی طرح در دست اجرا و در شرف اتمام است.

زارع زاده اظهار داشت: همکاری خیران در اجرای طرح‌های فرهنگی، آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و ورزشی در کنار کمک‌های دولت در حوزه شهری و مناطق روستایی بخش مرکزی با پیگیری مسولان و همراهی مردم ادامه دارد.

فرماندار مهریز همچنین یکی از طرح‌های مهم در دست اجرا شهرستان را بازآفرینی بافت‌های قدیمی در محله‌های مختلف شهر ذکر کرد که به گفته وی تاکنون با همکاری برخی دستگاه‌ها در محله باغ‌بهار، باغ پهلوانپور و سرو منگاباد انجام شده است.

زارع زاده ادامه داد: هم‌اکنون این طرح در محله مهرپادین با اختصاص ۲ میلیارد تومان در دست اجراست و این شهرستان در مجموع در این مورد بیشترین بودجه را جذب کرد، امید می‌رود با انجام طرح‌های عمرانی موجب آبادانی شهر شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.