شناسه : 32749959
فرماندار خاتم:


فرماندار خاتم گفت: عدم اجرای قانون امهال وام های بخش کشاورزی موجب نارضایتی کشاورزان شده است. البته با پیگیری فرمانداری و مدیریت بحران استانداری مکاتبات متعددی با سازمان مدیریت بحران کشور انجام و این موضوع منتقل گردیده است.

به گزارش یزد رسا، فرماندار خاتم در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم، درباره آخرین وضعیت امهال  وام های بخش کشاورزی اظهار داشت: در سفری که اوایل سال جاری  نماینده محترم مجلس(صباغیان) به شهرستان داشتند بیان کردند که مجلس تصویب کرده سود و دیر کرد وام های کشاورزان خسارت دیده دربخش کشاورزی بخشیده و اصل وام نیز به صورت سه سال امهال خواهد شد.

فرجام فاضلی گفت: این طرح در حالیکه به تصویب مجلس رسیده است امام هنوز از سوی بانک مرکزی به بانک های عامل جهت اجرا ابلاغ نشده است و کشاورزان نیز همچنان منتظر هستند.

وی افزود: پیگیریهای زیادی از سوی استانداری، فرمانداری شهرستان، نماینده محترم مجلس و مسئولین جهاد کشاورزی صورت گرفته است و در این زمینه نیز جلساتی با روسای شعب بانک های کشاورزی و نمایندگان کشاورزان برگزار شده و تمامی مسائل و مشکلات نیز مطرح گردیده است.

فاضلی خاطر نشان کرد: عدم اجرای این قانون در شهرستان موجب  نارضایتی کشاورزان شهرستان شده است. البته با پیگیری فرمانداری و مدیریت بحران استانداری  مکاتبات متعددی با سازمان مدیریت بحران کشور انجام و این موضوع منتقل گردیده است.

فرماندار خاتم گفت: درحال حاضر منتظر پاسخ هستیم و به محض ورود خاتم به لیست شهرستان هایی که دچار خشکسالی هستند کارگروه مربوطه تشکیل و اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

فاضلی در پایان از کشاورزان خواست سعه صدر داشته باشند و کار را به مسئولین بسپارند و بدانند که  پیگیر مطالبات آنان خواهیم بود.
آدرس کوتاه :