شناسه : 22795392
امام جمعه موقت یزد:

چرا آدرس غلط به مردم می‌دهید؟/ مشکلات اقتصادی با برگزاری جلسات لهو و لعب برطرف نمی‌شود


امام جمعه موقت یزد گفت: باید ببینیم مردم از چه چیزی ناراحت هستند و سعی کنیم این ناراحتی و غم آنها را برداریم و مشکلاتشان را برطرف کنیم. مردم از گرانی، مشکلات اقتصادی، تبعیض‌ها، فسادهای اداری، حقوقهای نجومی ناراحتند و جوانان ما از بیکاری، نبودن شرایط ازدواج و بالا رفتن سن ازدواج ناراحت هستند، آیا این مشکلات با برگزاری جلسات لهو و لعب برطرف می‌شود؟

به گزارش یزدرسا؛ حجت الاسلام سید جواد آیت اللهی در جمع نمازگزاران یزدی اظهار کرد: 220 هزار جوان در هشت سال دفاع مقدس جان خود را فدا کردند، باید از خود بپرسیم آیا این افراد شهید شدند که بی‌بند و باری در جامعه باشد و مجالس لهو و لعب برگزار کنیم یا اینها به شهادت رسیدند که اسلام، قرآن و اجرای احکام نورانی قرآن در جامعه اسلامی به شهادت رسیدند.
امام جمعه موقت یزد گفت: مردم باید آگاه و بیدار باشند که خدای ناکرده روزی برسد خون شهدا جلوی چشم ما پایمال شود ولی ما ساکت بمانیم، ما در برابر شهدا پاسخگو هستیم.
وی با اشاره به اینکه بیان می‌کنند جوانان و جامعه باید شاد باشند، عنوان کرد: شکی در این نیست که مردم و به ویژه جوانان باید شاد باشند و جامعه شادی داشته باشیم اما باید ببینیم مردم از چه چیزی ناراحت هستند و سعی کنیم این ناراحتی و غم آنها را برداریم و مشکلاتشان را برطرف کنیم. مردم از گرانی، مشکلات اقتصادی، تبعیض‌ها، فسادهای اداری، حقوقهای نجومی ناراحتند و جوانان ما از بیکاری، نبودن شرایط ازدواج و بالا رفتن سن ازدواج ناراحت هستند، آیا این مشکلات با برگزاری جلسات لهو و لعب برطرف می‌شود؟
آیت‌اللهی گفت: چرا آدرس غلط به مردم می‌دهید، مجالس لهو و فساد و اختلاط زن و مرد که  نمی‌تواند مشکلات مردم را رفع کند، اگر واقعا می‌خواهید مردم و جوانان را شاد کنید، فرمایشات مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشانید.آقا مرتب در این چند سال می‌فرمایند من دغدغه معیشت مردم را دارم و شعار چند سال اخیر را مربوط به مسائل اقتصادی در نظر گرفته‌اند، حالا آیا واقعا برگزاری چند جلسه لهو و لعب و گناه و ترویج اختلاط زن و مردم مشکلات مردم را برطرف می‌کند؟
امام جمعه موقت یزد گفت: مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند که کاری نکنید که اعتماد مردم کم شود، تمام پیشرفت‌هایی که دولت‌های مختلف داشتند به دلیل اعتماد و حضور مردم بوده است.
آیت اللهی همچنین به سالروز ازدواج پیامبر اکرم (ص) و حضرت خدیجه اشاره و از مردم و خانواده ها خواست تا در راستای اهداف ائمه اطهار (ع) در این موضوع مهم حرکت کنند.
وی همچنین به زندگی ، شخصیت و فضائل و مناقب حضرت امام جواد (ع) اشاره و ضمن تسلیت شهادت این امام همام بر تداوم راه نورانی ایشان تاکید کرد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.