شناسه : 22754649
دکتر حسن عباسی در یزد:

چرا چند کارگر را به خاطر اعتراض شلاق می زنند ولی با ویژه خواران برخورد نمی‌کنند؟


دکتر عباسی با انتقاد از عدم برخورد جدی دولت با رسوایی فیش های نجومی گفت: جامعه ای که 11 میلیون بیکار دارد، که رهبر انقلاب می فرمایند من در برابر این ها خجالت زده می شوم، رواست که در این جامعه افرادی چند صد میلیون حقوق بگیرند؟

به گزارش یزدرسا به نقل ازعصرفرهنگ؛ شب گذشته یادواره شهید صدوقی و شهدای یزد در میدان امیرچخماق و در جوار هشت شهید گمنام برگزار شد.

دکتر حسن عباسی در این مراسم با اشاره به پیوستن جوانان دنیا به گروه تروریستی داعش اظهار داشت: در این فضا به تعبیر مسئولان امنیتی کشور هزار و پانصد جوان ایرانی هم می خواستند به داعش بپیوندند. براستی چه اتفاقی می افتد که جوانی که می تواند از همه لذات مادی دنیا بهره مند باشد به سراغ معنویت می رود و این معنویت را در جهاد جستجو می کند. چه به شکل کاذب که تکفیری ها باشند و چه جنس خالص جهاد و شهادت مانند حزب الله، انصارالله و جوانان ما که در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت می رسند. این نیاز، نیازی فطری است که کل علوم غرب از شناخت آن بازمانده است.

وی با اشاره به فعالیت منافقین در کشور گفت: منافقین ائمه جمعه چندین شهر کشور از جمله امام جمعه دارالعباده یزد یعنی آیت الله شهید صدوقی را به شهادت رساندند و به اسم اسلام جلوی پرچمداران اسلام واقعی ایستادند. اساساً منافقین ریشه و الگوی داعش بوده اند. مریم رجوی که روزی با آمریکا، اسرائیل و فرانسه هم پیمان بوده است و شهادت هفده هزار نفر از هموطنان ما حاصل فعالیت این گروهک مخوف و تروریستی است اکنون با ترکی الفیصل رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان جلسه علنی می گذارد و برای به جا آوردن مراسم حج به مکه دعوت می شود. این اتفاقات پیوند نفاق درون اسلام از سازمان منافقین تا وهابی های تکفیری را نشان می دهد.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به آیات قرآن تاکید کرد: خداوند خریدار مال و جان مومنین است. این شهر هم مزین به ایمان است. مزین به حیا، یعنی میوه ایمان است. در جامعه ایمانی انسان ها قدر و قیمت خود را می دانند و خود را به ثمن بخس نمی فروشند، آنها می دانند که قیمتشان فقط خداست.

دکتر عباسی درمان همه دردهای بشری را روحیه شهادت طلبی دانست و اظهار کرد: اگر آحاد جامعه شهادت طلب باشند در جامعه به پلیس و قاضی نیازی نیست چرا که شهید حب دنیا ندارد و می دانیم که حب دنیا راس همه خطاهاست.

وی با اشاره به تحولات کشورهای اسلامی تصریح کرد: هیچ پیامبر و امام معصومی 38 سال فرصت تشکیل حکومت دینی نداشت. این فرصت استثنائی باعث می شود شیخ زکزاکی در یک فرصت کوتاه 15 میلیون نیجریه ای را شیعه کند. طبیعی است که دشمن احساس وحشت کند. این انقلاب که آرمان و آرزوی پیامبران الهی بود به سرعت در حال رشد در جهان است. حال دشمن و کفر یک راه دارند، اینکه از دل اسلام یک اسلام جعلی را به جان خود اسلام بیندازند.

عباسی با اشاره به ساخت مستند « Zero Days» گفت: روسا و مسئولان رده بالای سرویس های جاسوسی آمریکا در این مستند با افتخار می گویند ما اولین کشور استفاده کننده از سلاح های هسته ای علیه ژاپن و سلاح سایبری علیه ایران بوده ایم.

وی این حملات سایبری را عامل آتش سوزی های اخیر دانست و اضافه کرد: چند ماه است که در کشور حجم آتش سوزی ها بالا رفته، اما نه عامل انسانی و نه نقص فنی در آن دخیل نبود است.

عباسی ادامه داد: بعد مسئولین ما می گویند ما سایه جنگ را دور کردیم. این برداشتن سایه جنگ و تحریم است؟ در کدام سازمان جهانی به خاطر حمله سایبری آمریکا با ویروس استاکس نت که ده ها میلیارد خسارت به بار آورد شکایت کرده ایم؟ رئیس سازمان جاسوسی آمریکا اعتراف می کند به وسیله این ویروس فعالیت هسته ای ایران را یک سال عقب انداختیم.

رئیس اندیشکده یقین گفت: وقتی نه سلاحی داری و نه جوامع بین المللی از تو حمایت می کنند فقط خودت می مانی و خدای خودت، این جاست که روحیه شهادت طلبی مشکل را حل می کند.

وی با برشمردن برنامه های دشمن برای نابودی انقلاب و اسلام بیان داشت: دشمن برنامه دارد تا در 30 سال آینده جهان اسلام در آتش تکفیر بسوزد. دشمن از یک سو تکفیر وهابی و از یک سو تکفیر شیعه که همان تشیع انگلیسی است را می سازد. مراقب این توطئه باشید. می خواهند زیر پرچم اسلام خونریزی باشد تا دین به زاویه برود.

عباسی افزود: با این وجود فرزندان روح الله هیچ گاه آمریکا را تعظیم و تکریم نمی کنند. فرزندان روح الله در لبنان و سوریه به شهادت می رسند. فرزندان روح الله ملوان های آمریکایی را دستگیر می کنند، آنها مجبور می شوند زانو بزنند، گریه کنند و در مقابل دوربین  عذرخواهی کنند.

وی با اشاره به تلاش ظریف برای دریافت نامه آرامش بخش از آمریکا آن هم برای قرار داد با شیلی اذعان داشت: امروز برخی یاران امام(ره) خسته شده اند. دنیا گرایی اذیتشان کرده و می گویند باید با آمریکا کنار بیائیم. همان که تا دیروز می گفند چرا با ونزوئلا رابطه داریم اکنون برای معامله با شیلی باید از آمریکا نامه آرامش بخش بگیرند.

دکتر عباسی گفت: امام (ره) به منتظری می فرمود تو بعد از من کشور را به دست منافقین و لیبرال ها می سپاری چرا که در شناخت آن ها ضعیف هستی. امروز هم صدای پای لیبرال ها و منافقین جدید دوباره می آید. همانطور که بنی صدر به لیبرال بودن خود افتخار می کرد، امروز هم مسئولین ما می گویند تنها راه توسعه یافتن ما رفتن به سمت لیبرالیسم است. در حالی که اسلام و لیبرالیسم با هم سازگار نیستند.

وی ادامه داد: کار کرد دین برپایی قسط و عدل است. اگر جامعه ای به قسط نرسد، مزه دین به کام مردم نرسیده است. عزیزان جوان در یزد در پایتخت حیا و نجابت اگر ناکارآمدی دیدید به حساب اسلام نگذارید. حقیقت این است که تفکر لیبرالیستی از دانشگاه ما بیرون آمده در نظام سیاسی و اقتصادی ما رسوخ کرده و خود را به جای اسلام جا زده است.

دکتر عباسی با انتقاد از عدم برخورد جدی دولت با رسوایی فیش های نجومی گفت: جامعه ای که 11 میلیون بیکار دارد، که رهبر انقلاب می فرمایند من در برابر این ها خجالت زده می شوم، رواست که در این جامعه افرادی چند صد میلیون حقوق بگیرند؟ می گویند تعدادشان محدود است. چرا مغلطه می کنید؟ روابطی که دارند چطور؟ روابطی که ایجاد می کنند چطور؟ چرا چند کارگر را به خاطر اعتراض شلاق می زنند ولی با ویژه خواران گردن کلفت ها برخوردی نمی شود.
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.