شناسه : 11332116
صادقی:

کاری با دسته‎بندی‎های سیاسی ندارم؛ «م. ه» هم متهم خودی است


معاون فرهنگی قوه قضائیه طی توضیحاتی در تشریح معنای «خودی بودن محمد رضا رحیمی»که در نشست خبری دیروز خود به آن اشاره کرده بود، گفت: مقصود از خودی یعنی فردی که درون انقلاب بوده و در این نظام مسئولیت‌ داشته.

به گزارش یزدرسا به نقل از نسیم ،حجت الاسلام هادی صادقی طی اظهاراتی به برجسته سازی برخی رسانه‌ها نسبت به سخنان روز گذشته خود که در نشستی خبری گفته بود آقای رحیمی را یک متخلف خودی میداند، واکنش نشان داد و گفت: در مورد این دو پرونده مهمی که در حال حاضر مطرح هست (پرونده آقای رحیمی و پرونده م. ه)، نسبت به آقای رحیمی گفتیم که ایشان یک خودی متخلف است و مقصود از خودی، نه خودی به معنای دسته بندی‌های جناحی و اختلافات درون نظام، بلکه مقصود از خودی یعنی فردی که در درون انقلاب بوده و در این نظام مسئولیت‌هایی داشته است.


وی افزود: خودی متخلف هم یعنی فردی در درون انقلاب و نظام بوده که تخلف کرده است و بنده مطلقا کاری با دسته بندی‌های سیاسی مانند اصلاح طلب و اصولگرا و امثالهم ندارم.


معاون فرنگی قوه قضائیه خاطر نشان کرد: همچنانی که او را خودی متخلف می‌دانم، آقای م. ه را نیز خودی متهم می‌دانم؛ چراکه فعلا از نظر قضایی متهم محسوب می‌شود و نمی‌توانیم بگوییم متخلف است.


وی اضافه کرد: اما به هرحال او هم در درون انقلاب بوده و در این نظام مسئولیت داشته است، بنابراین او هم از این حیث خودی حساب می‌شود و نباید کسانی این را به عنوان مسائل جناحی مورد سوء استفاده قرار دهند.

 

انتهای پیام/ص
آدرس کوتاه :