شناسه : 38961048

کاهش محسوس دما در استان یزد از پنجشنبه


کارشناس هواشناسی گفت: از پنجشنبه، در یزد کاهش محسوس دما را خواهیم داشت به‌طوری‌که در بیشتر مناطق استان دمای شبانه به زیر صفر هم خواهد رسید.

به گزارش یزدرسا، قاسم راجی کارشناس هواشناسی استان یزد گفت: امروز صبح در سردترین ساعات، دمای شهر یزد چهار درجه بالای صفر بود و اردکان با دمای صفر درجه سانتیگراد سردترین مرکز شهرستان استان یزد بود.

وی ادامه داد: گاریزات با دمای چهار درجه زیر صفر و نیر با دمای یک درجه زیر صفر سردترین مناطق استان یزد بودند.

کارشناس هواشناسی با بیان اینکه شب گذشته در برخی مناطق کوهستانی استان، بارش‌های مختصر و پراکنده‌ای داشتیم، اظهار داشت: بیشترین بارش‌هایی که گزارش شده از ده‌بالا یک میلیمتر، بنادک‌سادات پنج دهم، طزرجان چهار دهم و دره‌شیر سانیج یک دهم میلیمتر بوده است.

راجی خاطرنشان کرد: از امشب تا چهارشنبه آسمان استان یزد عمدتا صاف تا کمی ابری خواهد بود و برای چهارشنبه افزایش ابر و البته افزایش دما را در استان پیش‌بینی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: اما از پنجشنبه با ورود سامانه جوی، برای استان یزد افزایش ابر، افزایش سرعت باد، در برخی مناطق وزش باد نسبتا شدید با احتمال گرد وخاک و کاهش محسوس دما را خواهیم داشت به‌طوری‌که در بیشتر مناطق استان دمای شبانه به زیر صفر هم خواهد رسید و این وضعیت تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.