شناسه : 35818471
کارشناس اداره هواشناسی یزد خبر داد


کارشناس اداره هواشناسی یزد گفت: با خروج این موج از استان در عصر روز جمعه با کاهش دما روبه‌رو خواهیم بود و در روز شنبه هوای نسبتا سرد در استان حاکم خواهد بود.

سید‌عباس میرحسینی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، اظهار کرد: با ورود موج بارشی جدید به استان بارش‌های پراکنده به همراه دارد که عمده فعالیت این موج به دلیل آنکه رطوبتش کم است برای استان وزش باد نسبتاً شدید خواهیم داشت.

کارشناس اداره هواشناسی استان یزد با بیان اینکه در روز جمعه در ساعت ظهر و بعد از ظهر وزش باد شدید برای استان پیش بینی می شود اتفاق بیفتد، افزود:  در مناطق شرقی و جنوبی استان شامل بافق، بهاباد، هرات و مروست شرایط برای وزش باد نسبتا شدید و حتی گاهی شدید وجود دارد.

وی در ادامه گفت: با خروج این موج از استان در عصر روز جمعه با  کاهش دما روبه‌رو خواهیم بود و در روز شنبه هوای نسبتا سرد در استان حاکم خواهد بود. و دما در استان می تواند تا 5 درجه سانتی گراد کاهش یابد.

میرحسینی اذعان کرد: بارش های این موج پراکنده است و عمده بارشی که می توانیم شاهد آن باشیم در ساعات ظهر و بعد از ظهر جمعه در مناطق شرقی و جنوبی استان است که احتمال بارندگی دارد.

وی در پایان گفت: پیش بینی می شود بارش در ارتفاعات به صورت برف باشد. ولی در مجموع این موج بارش های خوبی در استان ندارد و به صورت پراکنده خواهد بود.

انتهای پیام/

 آدرس کوتاه :