شناسه : 38672160
مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان یزد:

کتاب در رسانه‌ مهجور مانده است


جوادیان زاده گفت: متاسفانه کتاب در رسانه مهجور مانده است و این رسانه‌ها هستند که موجب می‌شوند کتاب‌های خوب و نویسندگان و ناشران در این زمینه بهتر معرفی شوند.

به گزارش خبرنگار یزدرسا مجید جوادیان زاده صبح امروز در مراسم رونمایی از «حامی کارت» اعضای خانه مطبوعات استان یزد به صورت آنلاین ضمن حمایت از این اقدام گقت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از هر اقدام مثبتی در زمینه معیشت اصحاب رسانه حمایت می‌کند و امیدواریم این اقدامات زمینه رضایت بیشتر اصحاب رسانه را فراهم کند.

وی ادامه داد: برنامه‌های دیگری نیز برای حمایت از اصحاب رسانه استان وجود دارد که با اجرایی شدن آن با همکاری خانه مطبوعات می‌توان ضربه‌ای که رسانه‌ها با توجه به شیوع کرونا دیدند را همانند بهره‌مندی دیگر صنوف از تسهیلات التیام بخشید.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی عنوان کرد: متاسفانه کتاب در رسانه مهجور مانده است و این رسانه‌ها هستند که موجب می‌شوند کتاب‌های خوب و نویسندگان و ناشران در این زمینه بهتر معرفی شوند و در واقع در همه جوامع توسعه یافته، رسانه‌های تخصصی در حوزه کتابخوانی وجود دارند که در این زمینه فعال هستند.

وی عنوان کرد: هم اکنون با توجه به شیوع کرونا و توصیه‌هایی که به در خانه ماندن می‌شود رسانه‌ها می‌توانند با کتاب غنی‌تر شوند و فرصتی هست که می‌توان بیشتر به کتاب و کتابخوانی پرداخت.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.